• PAYLAŞ

G.O.R.A 2 Geliyor !

  • 23/06/2016 - 22:15
  • 0 Yorum
  • 1033 görüntüleme

gora

AROG ve G.O.R.A  isimleriyle milyonların sevgisini kazanan Cem Yılmaz yeni hazırlıklar içinde. Çok büyük bir seyirci kitlsine hitap eden seride G.O.R.A uzaya kaçırılan bir halı satıcısının yaşadığı maceraları konu almıştı. Cem Yılmaz’ın yazdığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı filimde başrolde Rasim Öztekin, Şafak Sezer, Özge Özberk gibi ünlü oyuncular yer almıştı. Cem Yılmaz bu filimle beraber film dünyasında iyi bir çıkış yakalamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz  YouTube kanalının iki milyon gibi oldukça yüksek seyirciye ulaşmasını seyircilerine müjdeli bir haber vererek kutladı. Cem Yılmaz ağabeyi olan Can Yılmaz’ı da dahil ederek GORA’nın devam filminin çekeceğini seyircilerine duyurdu.

Cem Yılmaz Müjdeyi şu sözlerle verdi ; Bu zamanlarda  G.O.R.A’ nın devam projesi var tezgahımızda diyerek devam eden yazsında. Amaçlarının G.O.R.A’ daki Arif karakteri ile Robot 2016’yı bir macera için de buluşturmak olduğunu dile getirdi. Temmuz veya ağustos ayları gibi Zafer (Algöz) ağabey ve Ozan’la (Güven) çekip ilkbahara kadar filimi çıkaracaklarını söyleyen Cem Yılmaz şimdiden seyircini heyecanlandırmış ve beklenti içine sokmuş gibi gözüküyor. İlkbaharı bekleyerek Cem Yılmaz’ın tezgahından neler çıkacak hep beraber göreceğiz.

gora-1                       WMRJPtq

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉