• PAYLAŞ

Haahi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

  • 15/06/2017 - 09:00
  • 0 Yorum
  • 1726 görüntüleme

Bugün ki yazımızda sizlere İnternette yayın yapmanızı sağlayan ve bu yayınlar karşılığı para kazanmanızı sağlayan Haahi’yi tanıtacağız. Bildiğiniz üzere İnternet aleminde birçok yayın kanalı var. Bunları sayacak olursak başında Youtube, Twitch, Younow, Periscope gibi kanallar geliyor. Haahi’de bu verdiğimiz örnekler gibi kanallar üzerinden canlı yayınlar yapmanızı ve yaptığınız yayınlar sonucu para kazanmanızı sağlıyor.

Haahi Nedir?

Haahi canlı yayın yapma aracıdır. Haahi’ye kayıt olup yayıncı başvurusu yapıp başvuru yaparsanız ve bu başvurunuz kabul edilirse sizde Haahi’de yayıncı olabilirsiniz. Haahi yayıncılar için belli miktarda ücret ödüyor. Yayıncı olmanın dışında Haahi’ye giriş yaparak yayıncıların yayınlarını izleyebilir, yorum yapabilir, hediye gönderebilir ve abone olabilirsiniz. Eğer önceden Younow veya Twitch yayınları izlemişseniz Haahi’de yabancılık çekmezsiniz, çünkü bu platformlarla aynı özellikleri barındırıyor.

Haahi Nasıl Kayıt Olunur?

Haahi’ye birçok kanaldan üye olabilirsiniz. Herhangi bir onaylama aşamasının olmadığı Haahi’ye üye olmak çok basittir. Haahi üye olmak için, siteye girdikten sonra Haahi ‘’Kaydol’’ butonuna tıklayarak çok basit işlemle kayıt olabilirsiniz. 3 farklı kayıt işleminin olduğu Haahi’ye Facebook hesabınızla, Hotmail hesabınızla veya Twitter hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra herhangi bir onaylanma süreci olmuyor, direkt olarak siteye üye olmuş oluyorsunuz.

Haahi’de Nasıl Yayıncı Olunur?

Haahi’ye yayıncı olmak biraz zor bir şey. Haahi yönetimi yayıncı konusunda ince eleyip sık dokuyor. Haahi’de yayıncı olabilmeniz için başvuru formuna belli bir yeteneğinizi, yayında neler yapabileceğinizi, nasıl izleyici çekebileceğinizi detaylı olarak net bir şekilde anlatmanız gerekiyor. Eğer herhangi bir yeteneğiniz yoksa bu yayıncılık konusunda fazla ümitlenmeyin.  Bir diğer konuyu da belirtecek olursak, Haahi yönetimi özellikle yayıncı alımında bayan yayıncı adaylarının başvurularına dikkat ediyor ve bu başvuruları genellikle onaylıyor.

Haahi’de Nasıl Para Kazanılır?

Eğer Haahi’ye yapmış olduğunuz yayıncı başvurusu kabul edilirse ve sizde yayıncı olursanız, Haahi ilk deneyimleriniz için aylık 50 dolar ödeme yapar. Yayıncılığı devam ettirirseniz, yeteneklerinizi yöneticilere kanıtlarsanız bu gelir 200 dolara kadar çıkabilir. Öte yandan Haahi için yayıncı getirirseniz yönetim size 300 dolar gibi bir ücret ödemesi yapabilir.

Click to rate this post!
[Total: 25 Average: 2.5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉