• PAYLAŞ

Haftada 500 TL Nasıl Kazanırım?

  • 18/07/2016 - 14:58
  • 0 Yorum
  • 702 görüntüleme

haftada-500-tl-nasıl-kazanırım

Düzenli olarak geliriniz var ya da herhangi bir geliriniz yok sizlere haftada 500 TL Nasıl kazanabilirsiniz bu konuda bilgiler vereceğiz. Bu sayede düzenli olarak farklı yollardan gelir elde şansınız olacak. Tabi vereceğimiz bilgilerin hepsinin size uyumlu olmasını beklemiyoruz. Bazı konularda bilgi sahibi olmanız ve bunları başkaları için yapabilecek ya da öğretebilecek düzeyde bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Sıra ile sizlere bunları anlatmaya başlayalım. Tamirat konusunda el beceriniz varsa bununla rahatlıkla para kazanabilirsiniz. İlk olarak yakın çevreniz için bu işleri yapmaya başlayabilirsiniz. Onlar size müşteri getirecektir. Son yıllarda özellikle telefon tamiri konusunda insanlar yüksek meblağlar vermektedir. Bu konuda rahatlıkla ek gelir elde edebilirsiniz.

Direksiyon dersi verebilirsiniz. Birçok insan araba alacak düzeyde gelire sahip olmasına rağmen araba kullanmayı bilmediği için kendi arabasını alamıyor. Bu konuda internette bulunan ilan sitelerine basit bir ilan bırakarak sizden direksiyon dersi isteyecek insanlara yardım ederek ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Bebek ürünleri satarak gelir elde edebilirsiniz. Bu iş el becerisi gerektiren işlerden bir tanesidir. Günümüzde bebek doğumunda önce başlanan birçok alışveriş var. Bu sayede sizlerde bu işe adım atarak el beceriniz sayesinde gelir elde edebilirsiniz.

Evde oturarak birkaç klavye tuşuna basarak gelir elde edebilirsiniz. Bunu iki şekilde yapabilirsiniz. Nitelikli olarak makale yazarlığı yapabileceğiniz gibi daha uygun fiyata makale yazarlığı da yapabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim nitelikle makale yazarlığının fiyatı daha yüksektir.

Sosyal medya kanallarını kullanarak satış yapmaya çalışın. Özellikle instagram bu konuda ilk sırada olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlara sattığınız ürünleri güzel bir şekilde pazarlayarak onlara oturdukları yerden ürün alma fırsatı sunarak gelir elde edebilirsiniz. İnsanlar tarafından güvenilir olarak nitelendirilirseniz geliriniz de otomatik olarak artacaktır.

Saç ve makyaj yapma konusunda kendinizi geliştirin. Bir kuaförün yanında çalışabileceğiniz gibi özel istek üzerine evlere de giderek kendi müşteri listenizi oluşturabilirsiniz. Son olarak bilgi sahibi olduğunuz bir konuda insanlara özel ders verebilirsiniz. Bu özel dersler sizin bilginiz çerçevesinde bilgisayar, matematik ya da daha farklı bir konuda olabilir. Bu saydığımız maddeler arasında sizinle uyumlu olan bir iş mutlaka vardır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉