• PAYLAŞ

İPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

  • 30/06/2016 - 18:43
  • 0 Yorum
  • 994 görüntüleme

iPhone kullanıcılarının merakla beklediği yeni telefonu hakkında sızan fotoğraf ve bilgiler, yeni modelin çıkış gününü de iple çektiriyor. 2016 Eylül ayında kullanıcı ile buluşması beklenen iPhone 7, görsel olarak 6 ve 6S ile çok benzerlik gösteriyor olsa da, bu yeni modelin bir öncekilerden daha ince olması bekleniyor. Özellikle kameradaki yenilikler dikkat çekici. Arka kameranın çözünürlük ve piksel kalitesinin yükseltilmesinin yanı sıra, “selfie”nin popülerliği ile ön kamera da unutulmadı. Ayrıca yakın bir tarihte kullanıcı ile buluşması beklenen iPhone 7’nin internete sızan fotoğraflarında, kamera lensinin çap olarak daha büyük olduğu görülüyor. Fotoğraflarda çift lensin olması da gözlerden kaçmıyor.

iphone7

İPhone 7’nin birçok değişikliği de beraberinde getirmesi bekleniyor. Özellikle son yıllarda çıkan yeni modellerde beklenen değişikliklerin olmaması, iPhone kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Apple, çıkaracağı bu yeni model ile bu hayal kırıklığını ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Bu yeni modelde dikkat çeken bir değişiklik de kulaklık girişinin olmaması ve telefonun arkasında yer alan anten çizgilerinin olmaması. Plus ya da Pro bir model olarak kullanıcı ile buluşması beklenen bu yeni modelin tüm dünyada büyük ilgi görmesi bekleniyor. Apple’ın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı iPhone 7’nin ayrıca kulaklık girişi yerine fazladan hoparlörünün olacağı söyleniyor. Daha büyük bir ekran, daha güçlü ses sistemi, daha iyi çözünürlük, daha uzun şarj ömrü, kablosuz şarj olanağı, cam gövde gibi yenilikler ile tüm Apple kullanıcılarını heyecanlandıran bir telefon olacak gibi görünüyor.

Sır gibi saklanan iPhone 7’nin görüntülerinin internete sızması ile bu yeni model ile ilgili tahmin ve görüşlerin de ardı arkası kesilmiyor. Özellikle Apple’ın daha önce sanal gerçeklik patentini almış olması, yeni model ile ilgili birçok tahmini de beraberinde getiriyor. Yeni çıkacak modellerde bunun kullanılması bekleniyor. Anlayacağınız, iPhone 7 ile birlikte birçok şey değişmiş olabilir. Kullanıcıları büyük bir yeniliğin beklediği tahmin edilen iPhone 7, Eylül ayında tanıtılacak. Ürünün satışa sunulması ise yıl sonunu bulabilir. Özellikle kablosuz şarj özelliği, kısa şarj ömründen şikayet eden iPhone kullanıcılarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉