• PAYLAŞ

Yabancı Dil Öğrenebileceğiniz 12 Uygulama

  • 30/06/2016 - 18:28
  • 0 Yorum
  • 936 görüntüleme

İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince ya da Japonca… Yabancı dil öğrenmek ve geliştirmek için artık kitapları yanınızda taşımanız gerekmiyor. Her an her yerde cebinizde duran telefonunuza indireceğiniz uygulamalar sayesinde, etkili bir şekilde, anlık olarak dil bilgi ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İşte uygulama marketinizden indirebileceğiniz en iyi 12 yabancı dil uygulaması…

1)Duolingo

indir (1)

Geçtiğimiz yıllarda en iyi yabancı dil uygulaması seçilen Duolingo, dil öğrenmek için geliştirilmiş uygulamalar arasında bir adım öne çıkıyor. Dil bilgisi, kelime bilgisi, konuşma, dinleme ve yazma becerilerini eğlence ile buluşturarak yabancı dil öğrenebileceğiniz bu uygulamayı android marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2) Big City Small World

İngilizce öğrenirken dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, kısa hikayelerden oluşan ve akıcı bir dil ile yabancıların da rahatlıkla anlayabileceği şekilde geliştirilen Big City Small World uygulamasını indirebilirsiniz.

3) Voxy

İngilizce öğrenmek isteyenler için ücretsiz olarak üye olabilecekleri Voxy uygulaması ile başlangıçta seviye tespit edilir ve seviyenize göre dil öğretimi başlar. Dinleme, okuma, boşluk doldurma, kelime ezberleme gibi birçok dil becerinizi bu uygulama ile geliştirebilirsiniz.

4) Rosetta Stone

indir (7)

Dil öğrenmede en meşhur uygulamalardan biri olan Rosetta Stone, hem IOS hem Android marketinizden indirebileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca uygulamanın websitesi de bulunmaktadır. İngilizce’yi İngilizce ile öğrenebileceğiniz, garantili bir dil öğrenme yöntemi arıyorsanız bu uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

5) FluentU

Ücretsiz olarak da kullanabileceğiniz uygulamanın Premium versiyonu ise ücretli. Ayda 8 USD ödeyerek, uygulamanın tüm detaylardan faydalanabilirsiniz. İngilizce’yi günlük kullanımı ile, gerçek hayatta kullanılan şekli ile öğrenmenin iyi bir yoludur.

6) Wakie

İngilizce konuşma ve anlama becerilerini geliştirmek isteyenler için Wakie uygulamasını öneriyoruz. Cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama; öğrenmek istediğiniz dilde, dünyanın herhangi bir yerinden tanıştığınız kişiler ile sohbet ederek dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlıyor.

wakie-android-ikon_300x300

7) Busuu

Yabancı dil öğreniminin kolay ve pratik yolu. Popüler dillerin yer aldığı uygulamada, başlangıç seviyesinden Advanced seviyesine kadar her seviyede dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Uygulamayı, IOS ve Android marketlerden indirebilirsiniz. Uygulamanın ayrıca websitesi de bulunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉