• PAYLAŞ

İphone İçin Philips Fidelio DTM5096 Ses Sistemi

  • 22/06/2016 - 16:24
  • 0 Yorum
  • 863 görüntüleme

Philips’in es sistemleri konusunda oldukça başarılı olduğu biliniyor. Bu konudaki başarısını Fidelio DTM5096  modelinde yansıtmış durum da. Philips, her zaman ki gibi ortaya iyi bir ürün çıkarmış. Ses kalitesinin mükemmelliği  yanı sıra  tasarımıyla gözlere hitap eden bir ürün. İlk izlenim olarak iPhone ve iPod hoparlör sistemi olarak görünse de bağlantı konusunda azımsanmayacak kadar çeşitli ve bol. Kullanım konusun da zenginliğini arttıran cihazın olumsuz olan tek kısmı yüksek fiyatı. 1999 TL’lik fiyat etiketine sahip. Etiket fiyatının bu kadar yüksek olması  tercih edilen cihazlar arasında son sıralarda olmasına neden olacak gibi duruyor. Bu gün hali hazırdaki ses sistemlerine yada soundbar’lara baktığınınız da daha düşük etiket fiyatlarıyla seçenekler oldukça fazla.
Fidelio_5-e1435428577394

iPhone ve iPod için tasarlanmıi hoparlör sistemleri dendiğinde akla ilk gelen  masa üzerinde yer alan küçük hoparlörler, aralarında çok az sayıda büyük örnekler de yer alıyor. Philips Fidelio modeli de büyük örneklerden biri. Sahip olduğu oldukça yüksek ses çıkış gücüyle birlikte evinizde veya ofisin bir köşeden müzik dinlemenin  fazlasına olanak tanıyor. Fidelio DTM5096 iPhone veya iPod sahibi olanlara hitap etmiyor üzerindeki istasyon Apple modellerine ayrılmış olsa bile bir çok farklı cihaz için bir çok farklı bağlantı noktası bulunuyor.

Philips Fidelio DTM5096, kule tasarıma ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde bulunan dock istasyonuyla elbette Apple ürünlerine ses desteği sağlamak üzere tasarlanmış . iPhone, iPad veya iPod cihazlarınızı üzerine oturttuğunuz zaman yüksek güçte ses kazandırıyor.

DTM5096_12-D1P-global-001

Philips Fidelio DTM5096  200W çıkış gücüne sahip , 3.1 kanal ses sistemi ile karşımıza çıkıyor. Philips Fidelio DTM5096 ayrıca dahili subwoofer’a da sahip, LivingSound özelliği bulunan cihaz  kayıpsız ve net bir ses sunuyor dinleyicilerine. Çevresel ses desteği oldukça iyi odanın bir köşesine konumlandırsanız da, sesin odayı sardığını hissetmek hiç zor değil. Ses sisteminin performansını beğenmemek mümkün değil. Philips Fidelio DTM5096   sahip olduğu yüksek fiyat düşünüldüğü zaman cihaz cazibesini bir miktar kaybediyor.

Philips Fidelio DTM5096 aynı zaman da Bluetooth desteğiyle birlikte etrafınız da bulunan tüm  Bluetooth destekli cihazlardan ses almanızı mümkün kılıyor ve ses kalitesinden bir şey kaybetmediğini eklemeden geçmeyelim. Philips Fidelio DTM5096 ses sitemi fiyat etiketi dışında hiçbir kusuru yok tercihler arasında ilk sıralarda yer alması doğru bir karar olur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉