• PAYLAŞ

Kadife Ceket Nasıl Kombinlenir?

  • 05/09/2016 - 14:00
  • 0 Yorum
  • 987 görüntüleme

Güneyde havalar daha sıcak olmasına rağmen Eylül’le birlikte geceler artık daha soğuk olacaktır. Bu mevsimlerde giyim konusunda kadife ceketler genellikle tercih ediliyor. Kadife ceket giyerken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. Bu sayede kadife ceket giyerken dikkat edilmesi gereken detaylara dikkat ederek kendinize has bir stil oluşturabilirsiniz. Hem güzel bir giyim tarzınız olur hem de soğuk havalardan korunabilirsiniz.

Kadife Ceket Kombinlemek

Kadife ceketler insanların giyim konusunda çok sık tercih ettikleri bir giyim eşyası değildir. Ancak gene de soğuk havalar geldiğinde kendinizi sıkmamak ve rahat giyinmek için tercih edilebiliyor. Kadife ceketi genellikle soğuk havalarda giyerken kombin olarak koyu renk Jean pantolonları tercih edebilirsiniz. Mevsime göre farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Çok fazla alternatifi bu sayede ortaya çıkarabilirsiniz. Kafide ceketinizin rengi lacivert, koyu kahverengi ve açık kahve tonların olursa altına giyeceğiniz Jeanların rengi koyu mavi olabilir. Jeanin rengini belirledikten sonra kesimine de dikkat etmelisiniz. Genellikle başarılı bir kombin yapmak için klasik kesimi tercih etmelisiniz. Başarısız bir kombine neden olabilecek yırtık modeller ya da taşlanmış kotları tercih etmemelisiniz.

kadife-ceket-nasil-kombinlenir

Giyeceğiniz kafide ceketin altına giyeceğiniz pantolonların detaylarını paylaştık. Bir de içine giyeceğiniz kazakların içeriğine değinelim. Kafide ceketinizin içine giyeceğiniz kazaklarda ceketinizle aynı renk tonundan uzak durmalısınız. Zıt renkler daha uygun bir tercih olacaktır. Bu tercihiniz daha güzel bir kombin yapmanıza yardımcı olacaktır.

Pantolon ve kazak tercihinizi yaptıktan sonra giyeceğiniz elbiselerin altına ayakkabı tercihinizi de dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Bu tarzın altına giyilebilecek ayakkabı tercihleriniz arasında botlar ve spor ayakkabılar güzel bir görünüm yakalamak için doğru tercihler olacaktır.

Eğer daha resmi bir görüntü elde etmek istiyorsanız kadife ceketinizin altına kumaş pantolonları tercih edebilirsiniz. Kumaş pantolon tercihinizde modern çizgiler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Spor kesim kumaş pantolonlar bütünlüğü bozacaktır. Kumaş pantolonların renk tercihin de gri ve tonlarını elde etmek önemlidir. Bu şekilde yapılan kombinler insanların beğendikleri ve genellikle tercih edilen renklerdir. Bu tarzın altına giyeceğiniz ayakkabılarınızın deri olmasına dikkat etmelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉