• PAYLAŞ

Karın Çatlakları İçin Maske

  • 13/07/2016 - 22:50
  • 0 Yorum
  • 822 görüntüleme

karın-çatlakları

Bir çok bayanın yaşadığı sorun olan karın çatlakları aslında ilgi gösterildiğinde girdirilebilecek cilt sorunları arasında. Genel olarak hamilelikten sonra veya hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanarak oluşan karın çatlaklar için tamamıyla doğal bitki yağlarından oluşan bu tarifi uygulayarak güzel bir görünüme kavuşmanız mümkün. Bir çok bayanın baş belası olan çatlaklar için ne yaptıysak yapalım çaresini bulamadık dediğinizi duyar gibiyiz. Yapılan araştırmalarda bu zamana kadar en etkili çözümü sunanın doğal yağlar olduğu kanıtlanmıştır. Çatlaklardan tamamen kurtulmanın bir yolu var tabi ama maalesef doğal yollarla olmuyor karın estetiği yaptırmak. Eğer sizin de bakış açınız da estetik yoksa  bu doğal tarif uygulayabilirsiniz.

Çatlaklar İçin Maske Tarifi Malzemeleri:

2 tatlı kaşığı kadar susam yağı

2 tatlı kaşığı kadar menekşe yağı

2 tatlı kaşığı kadar badem yağı

2 tatlı kaşığı kadar ceviz yağı

Maskenin Uygulanışı:

Maskeyi hazırlayıp uygulamadan önce daha iyi bir sonuç almak için çatlak olan bölgenize peeling yapmanızı öneririz. Uygulamayı peeling yaparak kullanmayı seçerseniz gözeneklerinizi açarsınız ve bu sayede hazırlamış olduğunuz  yağ karışımı cildinize daha hızlı nüfuz ederek çok  daha etkili sonuca uluşmanızı sağlayacaktır. Banyo yaparken çatlak olan bölgelerinize iyice kese yapmanız peeling etkisi yapacaktır. Gözenekleriniz açtıktan sonra orta boy  bir kase içerisini ismini vermiş olduğumuz yağları iyice karıştırın. Hazırladığımız karışımı dairesel hareketler ile  masaj yaparak çatlakların olduğu bölgenize iyice uygulayın.

Hazırladığınız kürü düzenli olarak kullanmanızda etkisini kısa zamanda  göreceksiniz. Cildiniz oldukça yumuşak ve güzel bir görünüme kavuşacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉