• PAYLAŞ

WhatsApp Yeni Sürümde Yeniliklerle Geliyor

  • 13/07/2016 - 22:56
  • 0 Yorum
  • 1031 görüntüleme

 

Anlık mesajlaşma uygulaması denildiği zaman ilk akla gelen ve milyonlarca kullanıcı ile pazardaki en güçlü seçenekler arasında yer alan WhatsApp, yeni sürümü hazırlığında ve  bu sürümle birlikte rakiplerine önemli farklar atacak. WhatsApp ve sosyal medya haberleri konusunda sızdırmaları ile ünlü olan Almanca yayım yapan web sitesi Mackerkopf’ta sunulan bilgilere göre WhatsApp’ın yeni sürümünde yer alacak en önemli özellikler, açık gruplar, müzik paylaşımı, mention ve emoji ve  özelliği olacak.

WhatsApp’ ta açık gruplarda kullanıcıların artık daha fazla kişi tarafından katılım sağlanabilmesine olanak yaratılırken, mobil olarak yapılacak paylaşımlar ile birlikte ortak konularda yüzlerce kullanıcı bir araya gelebilecek. Bu bakımdan WhatsApp’ın yeni sürümde getirmeyi planladığı yenilik ile birlikte özellikle açık grup kullanımı oldukça ilgi çekecek.

Büyük Emojiler!

whatsaap

WhatsApp yeni sürüm özelliklerin bir diğeri ise emojilerin çok daha büyük gelecek olması. Öyle ki kullanıcılar artık gönderdiği emojileri daha büyük bir ön izleme imkanı ile buluşacak.

Müzik Gönderilecek!

WhatsApp’ın yeni sürümdeki bir diğer özellik ise müzik paylaşımı. Kullanıcılar yazışma ekranlarının üzerinden müzik dosyası paylaşımı yapabilirken, yaptıkları müzik paylaşımı albüm kapağı gibi yollanan parça ile ilgili önemli bilgiler de mesajlaşma alanında yer alacak.

WhatsApp son zamanlarda yeniliklerle kendinden oldukça fazla söz ettirmeyi başarıyor bu başarılarda Facebook’un yakın zamanda WhatsApp’ı satın almasının da desteği yok değil. Yeni gelişmelere bakarsak aslında WhatsApp için yakında sesli görüntü mesajlaşmada söylentiler arasında şu ana kadar bu konu ile alakalı net bir bilgi ortaya çıkmış değil. WhatsApp’ın bu kadar erken bir çok yeniliği sıraya dizmiş olması yakın zaman da görüntülü mesajın da geleceği şüphesini azaltıyor keza bu yeni sürümle onu da eklerse daha sonrası için çok daha farklı bir yenilik bulması lazım. Bunların hepsinin cevabını yakın zaman da WhatsApp’ın gelecek yeni sürümünde göreceğiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉