• PAYLAŞ

Kuru Soğuktan Koruyan En İyi Nem Maskeleri Hangileridir?

  • 22/12/2016 - 09:01
  • 0 Yorum
  • 768 görüntüleme

Kuru Soğuktan Koruyan En İyi Nem Maskeleri Hangileridir?

Kış tam anlamı ile geldi ve ülkemizi etki altına aldı. Soğuktan kendimizi korumak için kalın kazaklar, montlar ve çizmeler giymeye başladık. Ancak vücudumuzu bunlarla koruma şansımız varken yüz bölgemizi bu soğuktan nasıl koruyabileceğiniz. Bunun için sizleri kuru soğuktan korunmanıza yardım edecek nem maskelerini ekleyeceğiz. Bu maskeler özellikle kış aylarında cildimizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlama konusunda bizlere yardım edecektir.

Chanel Hydra Beaty Maskesi cildinize yapılmış lüks bir dokunuş olacaktır. Eğer cildinizi korumanın yanı sıra ona önem verdiğinizi göstermek istiyorsanız içeriği kakao ve shea yağları ile nemlendirilmiş bu maskeyi kullanmalısınız.

Cildinizi derinlemesine temizlemek ve onun yanlı görünmesini istiyorsanız tercihinizi kil maskelerinden yana kullanmak istemeniz doğaldır. Onun içinse Glamglow ThirstyMud Hydrating Treatment’i kullanmalısınız. Bu ürün her türlü cilt tipine uygundur. Özellikle de hassas yağlı ve akneleri bol olan ciltler rahatlıkla kullanabilir. Bunun sayesinde ışıldayan bir görünüm sağlayabileceksiniz.

1851 yılından beri kozmetik ürünü üreten Kiehl markasına ait olan Ultra Facial Overnight Hydrating Maskesi sizin için ideal bir tercih olacaktır. Bunu tercih edecek kişiler genellikle cilt bakımın şakaya gelmeyeceğiniz farkında olanlardır. Bu ürünü özellikle geceleri çok rahatça kullanabilirsiniz. Yatmadan önce uygulanan bu maske sayesinde cildiniz tüm gece boyunca ihtiyacı olan neme sahip olacaktır.

İçerisinde gül yaprakları ve Aloe Vera içeren The Body Shop British Rose maskesi kullanan kişilere yumuşak ve dolgun bir cilt elde edeceklerini söylüyor. Bu maskenin en büyük özelliği kullanılan ciltlere hem beslenme hem de nemlendirme imkanı sunmasıdır. Ayrıca bu ürünün en büyük özelliği yüzde 100 vegan olmasıdır. Yani hiçbir hayvanda test edilmeden hazırlanmıştır.

Avene Soothing Moisture Maskesi yüz bölgenizin istediği tüm nemi sağlaması ile size yardımcı olacaktır. Bu ürün nem maskesi olarak kullanılabileceği gibi isterseniz nemlendirici olarak da kullanabilirsiniz.

Bu günlerde kuru soğuklar giderek artacaktır yukarıda saydığınız gibi çok sayıda farklı seçenekler için maskeler bulunuyor. Biraz araştırma yaparak özel bir cildiniz varsa onun için maskenizi bulma şansınız var.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉