• PAYLAŞ

LeEco LeMax 2 Pro 8 gb Ram ile Geliyor

  • 26/06/2016 - 21:48
  • 0 Yorum
  • 948 görüntüleme

OnePlus 3’ün bu zamana kadar en yüksek ram kapasitesini bulunduran telefon olduğu 6 GB’lık RAM değerinin artık sınırları iyice zorladığını düşünüyorsanız, LeEco LeMax 2 Pro size sunduklarını ve bitti demeden bitmeyeceğini gördüğünüzde bir hayli şaşıracaksınız.

8 GB’lık bir RAM desteğine sahip olacak olan LeEco LeMax 2 Pro bu anlamda piyasada bulunan Samsung Galaxy S7’den bile iki kata daha fazla RAM’e sahip. Cihaz bu değeriyle baktığınız da piyasada bulunan birçok dizüstü bilgisayarla neredeyse aynı kapasitede.

29 Haziran’da tanıtılması beklenen cihazın diğer ilgi çekici yanı ise Snapdragon 821 işlemci ile gelmesi.

Bu güne kadar piyasadaki herhangi bir telefonda bu işlemcinin kullanılmadığının altını çizelim, LG G5 ve HTC 10 gibi modellerde bulunan işlemcinin Snapdragon 820’den çok daha iyi bir performans göztermesi bekleniyor.

Çinli firmaların genelde 1080p ekranlara takılıp kalmasına rağmen  LeEco LeMax 2 Pro’nun bu takıntının dışında kalarak 5.7 inç’lik ekranının 1440 x 2560 piksel çözünürlükle geleceği belirtiliyor. Cihazın dahili depolama alanı 128 GB ve microSD kart desteğinin de  bulunması beklenen modelin  8 MP’lik ön ve 25 MP’lik arka kamerası olacağı anlaşılıyor.

29 Haziran’ da tanıtılarak kısa bir süre sonra raflarda yerini alacak olan LeEco LeMax 2 Pro piyasada en yüksek ram kapasitesi olan telefon olarak anılacakken sundukları özelliklerle de adından oldukça sık söz ettirecek gibi görünüyor.

maxresdefault

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉