• PAYLAŞ

USB Yerini Poken Teknolojisine Bırakıyor

  • 26/06/2016 - 17:56
  • 0 Yorum
  • 811 görüntüleme

poken-2

Touch Medya teknolojisi olan son zamanların yeni veri deposu Poken, görüntüsü ile USB’ye çok benziyor. Kullanımı olukça kolay, basit bir dokunuşla sisteminizin  içerisinde bulunan tüm dijital belgeleri hızlıca aktarabiliyor, aynı zaman da organizasyonlarda teknolojik farklılığı ile ön plana çıkıyor.

Firmaların yaptıkları etkinliklerde giriş-çıkış gibi sistemlerini kontrol edebileceği gibi aynı zaman da ilginin hangi aktivitelere olduğunu da rahatlıkla ölçme olanağı sağlıyor. Poken’ları organizatörlerin yanı sıra katılımcılar da bulundukları organizasyonun her aşamasında rahatlıkla kullanabiliyor.

Poken’lerin diğer bir özelliği üzerinde firmaların logolarının rahatlıkla yer alabileceği Poken sayesinde markaların da bilinirliği artıyor. Poken, katılımcılar hakkında ki bilgileri, sunumları ve  kartvizitleri dijital olarak ufak bir bellek içerisinde, bir dokunuşla muhafaza edebiliyor; soyut bilgileriniz var  ise elle tutulur somut bir materyale rahatlıkla çevirebiliyor.

 

Tek bir dokunuşla yaptığınız bu işlem tüm bilgiyi aktararak zamandan oldukça tasarrufu sağlarken, katılımcıları da fazlasıyla etkiliyor. Bu avantajlarının yanı sıra organizasyonun bilgi çağına uygunluğunu gözler önüne sermiş oluyor.

Poken’ lerin bir diğer avantajı organizasyondaki katılımcılar ve ziyaretçiler arasında sürdürülebilir uzun vadeli temas sağlıyor. Katılımcılar kendi açısından networklerini genişletebiliyor. Stantta müşterilerin ilgilendiği her şeyi eksiksiz bir şekilde toplamasına imkan veriyor.  Organizasyondaki standınızı kimlerin  ziyaret ettiğini ve ne bilgiler toplamış nelerle ilgilenmiş bilmenize imkan sağlıyor. Ekibiniz ile aranızdaki etkileşimin kalitesini son derece artırmanızı sağlıyor. Ürünlerinizi tanıtırken ziyaretçilerinizin standınızda çok daha fazla vakit geçirmesini sağlıyor. Mobil aplikasyonu bulunan Poken’ler, uygulamayı indiren katılımcılar her etkinliğinize check-in yapabiliyor; eğitim yapılması gerekiyorsa  gerekli bilgi notlarına telefondan direk ulaşabiliyorlar. Önemli olan bilgilerinizin dijital olarak toplanıp muhafaza edilmesini sağlayan Poken’ler kağıt tasarrufu sağladığı gibi aynı zaman da basım, üretimdeki elektrik ve nakliye gibi diğer giderlerinden de tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Bir sonraki sene için bütçelerini hazırlayan metrixler bulunuyor ve öngörü dolayısıyla etkinlik bittikten sonrası için  istatistik elde etme stresini tamamen bitiyor. Ürününüz, hizmetiz ve fiyatız hakkında geri bildirimler ve anketlerin kolay sağlaması oluşuyor

Poken’lar bundan sonraki organizasyonlarda sıklıkla karşımıza çıkacaktır firmalara ne kadar katkı sağladığını zaman içerinde göreceğiz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉