• PAYLAŞ

Redragon FireStorm Mouse

  • 26/06/2016 - 17:54
  • 0 Yorum
  • 940 görüntüleme

FireStorm Wired Gaming Mouse oldukça iyi bir oyuncu faresi. Kablolu yapıda olması oyuncularında tercih etme sebebi oluyor. Kablolu olmasının haricin de elbette üzerinde yer alan çok sayıdaki programlanabilir tuş takımı bulunması ve 16 milyon LED ayarlanabilir renk seçeneği de Mouse cazibeli kılıyor. Farenin üzerinde kullanılan malzeme biraz daha farklı olsa, birz daha düz yapı tercih edilse çok  daha hoş olurmuş. FireStorm Wired Gaming Mouse’un ne iyi özelliği diğer oyuncu Mouse fiyatlılarına göre uygun olması. FireStorm Wired Gaming Mouse piyasada 140 TL civarına bulabilmeniz mümkün.

Oyuncu fareleri dendiği zaman arasında çokça seçenek bulmak mümkün. Mouse’lar arasında kablolu modeller gördüğümüz kadar kablosuz Mouse modelleri de yer alıyor. Oyuncular tarafından kablolu modellerin daha tepkime sürelerine bakıldığı için daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Rus firması olan Redragon tarafından geliştirilen FireStorm Wired Gaming Mouse pazarda kendine yer bulacak gibi görünüyor.

FireStorm Wired Gaming Mouse DPI seviyesini 16400’e kadar çıkarmanız mümkün. Bunu ister macro program üzerinden isterseniz fare üzerinden kolayca halledebiliyorsunuz. Model üzerinde ayrıca 12 adet programlanabilir tuş takımı bulunmakta.

FireStorm Wired Gaming Mouse ile beraber aynı zaman da ağırlık merkezinizi ayarlamak için 8 parçalı bir setle beraber geliyor bununla beraber mouse istediğiniz ağırlıkta kullanmanız mümkün.

FireStorm Wired Gaming Mouse yan tarafında bulunan 12 butonun haricindeki butonlarla beraber sayısı 18 kadar ulaşıyor bu butonları programlayabildiğiniz gibi aynı zaman 5 ayrı profil oluşturabiliyorsunuz.

FireStorm Wired Gaming Mouse 180 cm boyundaki altın kaplamalı usb ile bağlantı yapabiliyorsunuz. FireStorm Wired Gaming Mouse yüzeylerde daha iyi performans vermesi için taban yüzeyi teflon ile kaplanmış. FireStorm Wired Gaming Mouse beraber ambalajın içinden bir de promosyon oyun kodu çıkıyor yalnız ülkemizde giriş yapılamadığını sadece rus ıp ile çalıştığını belirtelim.

0293191_8

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉