• PAYLAŞ

LG G4 Root Erişimi Nasıl Yapılır ?

  • 09/12/2016 - 14:21
  • 0 Yorum
  • 980 görüntüleme

LG G4 Root Erişimi Nasıl Yapılır ?

Android cihazlarda bazı uygulamaları kullanmanız yada akıllı telefonunuzu özelleştirmeniz için Root erişimi sağlamanız gerekli. Bu yazımızda LG G4’ü tam anlamıyla özelleştirebilmeniz veya Root erişimine ihtiyaç duyan bir düzenleme yapmanız için LG G4 Android akıllı telefonunuzda Root erişimini nasıl sağlayabileceğinizi detayları ile sizlere aktaracağız. araştırıyorsunuzdur. Andoid cihazlarda Root erişimi sağlanması için takip edebileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor, sizlere bu yöntemler arasından en anlaşılabilir ve basit olanı detaylandıracağız.

LG G4 Root Erişimi İşlemi Yapılır ?

İlk olarak Anroid cihazınızın model numarasının doğru olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aynı zaman da Root erişimi sağladığınız durumda akıllı telefonunuzun garantisinin tamamen sona ereceğini unutmayın. Kullandığınız bilgisayarınız üzerine akıllı telefonunuz için geliştirilmiş olan USB sürücülerini indirin ve sonrasında kurulumunu yapın.

Akıllı cihazınızda root erişimi sağlamaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak haliyle en kolay yolu denemek mantıklı bir seçim olacaktır. Tabii bazı durumlarda root erişimini hızlı bir şekilde nasıl sağlayabileceğinizi de bilmek isteyebilirsiniz. Sizlere yazımızın başında aktardığımız gibi her iki kritere uyum sağlayan oldukça iyi bir çözüm yolu var, bu işlemin adı One Click Root.

Sizlere önereceğimiz bu sistemi kullanmanız için ilk olarak kullandığınız Android akıllı telefonunuzun Root erişimi sağlayıp sağlayamayacağınız kontrol etmelisiniz. Bu kontrol işlemi için One Click Root’un internet sitesinde üzerinde bulunan SUPPORT sekmesine erişim sağlayın ve ardından site üzerinde bulunan Check Root Availability sekmesine  tıklayın. Bu aşamada yapmanız gereken kullandığınız akıllı telefonunuzun marka / model bilgisini doğru olarak girin ve ardından root desteği sunulup sunulmadığını tek bir tıkla öğrenin.

Root işlemine başlarken kullandığınız Android akıllı cihazınızın % 50 şarjı olduğundan mutlaka emin olun.

 

 

Android cihazınızın ana ekranından Ayarlar sekmesi – Genel sekmesi – Geliştirici Seçenekleri kısmından USB Hata Ayıklama özelliğini aktif konuma getirin. Kullandığınız cihazınızda Geliştirici Seçenekleri menüsüne ulaşım sağlayamıyorsanız Ayarlar sekmesi – Telefon Hakkında  sekmesi – Sürüm Numarası seçeneğinin üzerine 7 kez üst üste dokunun, bu işlemin ardından Geliştirici Seçenekleri menüsü ekranınızda belirecektir.

 

 

-Sizlere önerdiğimiz yolları takip ederek kullanmakta olduğunuz Android cihazınızın Root erişimi sağlayacağınızdan emin olmanızdan sonra One Click Root programını BU LİNK üzerinden bilgisayarınıza indirmelisiniz.

-Android akıllı telefonunuzu doğrudan bilgisayarınıza USB kablosu aracılığıyla bağlantısını sağlayın. Sizlere önerdiğimiz programı aktif hale getirin ve karşınıza gelen sihirbazdaki son derece basit olan yönergeleri takip ederek Root erişimi işleminizi tamamlayın.

Sizlerin de fark edeceği gibi önerdiğimiz yöntem son derece basit ve anlaşılır bir çok kafa karıştırıcı işleme ve programa gerek duymadan basit adımlarla Root erişimini sağlayabilirsiniz.

Önerdiğimiz bu yöntemde özellikle dikkat etmeniz gereken kullandığınız cihazınızın Root erişimine uygun olup olmadığını daha açık bir anlatımla cihaza destek verilip verilmediğini mutlaka kontrol etmenizin gerektiğidir. Cihazınızın desteklendiğinden emin olduktan sonra uygulayacağınız işlemler oldukça kısa ve sorunsuz olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉