• PAYLAŞ

Microsoft’tan Game of Thrones Sürprizi

  • 30/06/2016 - 18:01
  • 0 Yorum
  • 806 görüntüleme

Microsoft, XBOX oyun konsolu kullanıcılarına jest olarak Game of Thrones hayranlarına özel olarak tasarlanan sürpriz hamlesini yaptı! Sınırlı sayıda yapılacak olan bu jest maalesef ki sadece 6 kişi için…

jpg

Milyonlar tarafından çok sıkı takip edilen Game of Thrones’un (Taht Oyunları) altıncı sezonu da tamamlayarak arkasında bir sürü soru işareti bıraktı. Game of Thrones sezon finali dramatik bir şekilde sonlandı ve hayranlar, daha şimdiden serinin önümüzdeki yıl nasıl devam edeceğini sosyal medyada tartışmaya başladı bile. Bu arada Microsoft Game of Thrones’un, sezon finalini özel bir jestle kutlamaya karar vererek tamamen özel yapım bir Xbox One tasarlayarak Game of Thrones sürümü sunmakta.

Microsoft tarafından yayınlanan görüntülere yakından bakıldığın da konsol, Game of Thrones hayranlarının ilgisini oldukça çekecek tasarım geliştirmelerine sahip. Microsoft tarafından hazırlanan bu özel konsol  ne yazık ki sadece altı tane bulunmakta ve bunlar, Microsoft tarafından sosyal kanallar da ödül olarak sunulacak. Microsoft aynı zamanda kazananlara, bir de bu sezonun Blu-ray setinin tamamını alacaklar.

Game of Thrones tasarımı Microsoft’un ürettiği ilk özel konsol olmamakta. Hem Microsoft, hem de firma dışındaki tasarımcılar dünyada  popüler olan bir çok konudan ilham alan özel Xbox kutuları tasarlamayı seviyorlar. Yakın zamanda Microsoft’un duyurduğu, konsolun yeni sürümü olan XBOX ONE S’ in yanı sıra, tam olarak istediğiniz renklere dönüştürülebileceğiniz yeni bir konsol kontrol kolunu da tanıtmıştı. Microsoft tarafından yapılan bu jest ne yazık ki  standart Xbox One olmasının yanı sıra aynı zamanda standart bir kontrol koluna da sahip olarak kullanıcılara hediye edilecek.

game-of-thrones-hayranlarina-surpriz-8569637_x_o

Microsoft tarafından yakın zamanda hediye edilmesi beklenen konsolların 6 adet olması büyük bir rekabeti aynı zaman da konsoldun da çok değerli olmasına sebep olacak.  Dünyada bunun bir çok örneğini gördük bu şekilde sınırlı sayıda üretilen tasarımlar sonrada internet üzerinden açık arttırma yoluyla satışa sunularak ciddi gelirler elde edilebiliyor. Yakın zamanda şanslı 6 kişinin kimler olacağını göreceğiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉