• PAYLAŞ

Monster VR Ready Notebook

  • 13/07/2016 - 23:12
  • 0 Yorum
  • 2374 görüntüleme

Monster Notebook, yeni kullanıma sunduğu VR Ready Notebook’lar ile kullanıcılarına bu alan da en iyi sanal gerçeklik deneyimini yaşatmayı hedefliyor.

Monster oyun bilgisayarları konusunda son derece iddialı firmalar arasında ve yeni teknoloji olan sanal gerçeklik konusunda ilk adımlarını atmaya başlamış durumda. Monster’ın kullanıcıları için hazırladığı Laptop gücünü 6. Nesil Skylake Intel® Core™ i7-6700K yeni nesil işlemcisinden alıyor, bu gücü 8GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX980 grafik kartı ile desteklediği modeli olan Tulpar T7 V6.1 oyun bilgisayarları kullanıcılarına kusursuz sanal gerçeklik performansı vermesi için tasarlanmış. Cihazlarda sanal gerçeklik uygulamasının gerektirdiği oldukça yüksek işlem gücünü rahatlıkla karşılayabilmek adına tasarlanan Tulpar T7 V6.1  modeli kullanıcılarına yüksek çözünürlüklü ve son derece akıcı bir görüntü vadediyor.

monster-vr-ready-notebook-satisa-sunuldu-8582744_x_o monster- vr-ready- notebook

 

Sanal gerçeklik teknolojisi hakkında daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik oyun alanın da büyük gelişmelere neden olacağını ve çok yeni cihazların pazara sunulacağını. Monster oyun bilgisayarı pazarında oldukça geniş bir yere sahip özel tasarımlı Laptopları kullanıcıları ile buluşturan firma bundan sonraki zaman dilimlerinde çok daha iddialı modellerle karşımıza çıkacağını şimdiden söylemek mümkün. Sanal gerçeklik teknolojisi üzerinde oyun bilgisayarı üreticilerinin çalıştığı gibi bu pazarın danışıklı bir dövüş olduğunu unutmamak gerekir, bu geçen zaman içinde sessizliğini koruyan oyun firmalarının çok yakın zaman içinde birbiri ardına bu teknoloji ile hazırlanmış oyunları pazara sunacağını biliyoruz. Her pazara sürülen yeni ürün domino etkisi yaratarak daha yeni teknolojilere sahip cihazlar gerektirdiğini de aklımızdan çıkarmamak gerekir sonuç olarak yakın zaman içerisinde bu yılın trendi olan yeni cihazlardan oldukça fazla göreceğiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉