• PAYLAŞ

Samsung Galaxy J Max tanıtıldı

  • 13/07/2016 - 23:18
  • 0 Yorum
  • 710 görüntüleme

Samsung uzun zamandan beri pazara sürmeye planladığı ve büyük merak uyandıran aynı zaman da bu güne kadar Samsung tarafından pazara sunulan en büyük ekranlı telefon olmaz özelliğine sahip. Samsung son zamanlarda peş peşe oldukça fazla telefonu kullanıcılarına sundu bu yıl telefon çeşitliliği bakımından olukça zengin bir yıl oldu diyebiliriz.

samsung -galaxy J- max- tanıtıldı

Samsung’un Phablet kategorisinde dahil edilmiş olan ve bünyesinde 7 inç bir ekranı bünyesinde barındıran Galaxy J Max ile ilgili ilk haberler kısa bir zaman önce duyulmaya başlamıştı. Fakat bu gelen haberler her zaman alışık olduğumuz sızıntı haberlerinden farklı olarak hiçbir şekilde ayrıntı içermiyordu. Samsung bu sessizliğini sanırım kendi tarihinin en büyük ekranlı akıllı telefonunu sunarak bozmuş bulunuyor.

Samsung- Galaxy J Max - Kopya

Teknoloji devi Samsung firmasının bu günlerde hiç hız kesmeden tanıtmaya devam etmesi akıllara yeni projelerini sunmaya hazırladığı ve hali hazırda bulunan cihazları pazara oldukça çabuk sunmaya çalıştığını getirmiyor da değil Samsung’un tanıttığı yeni Galaxy J Max ile ilgili iki ilgi farklı bilgi verebiliriz. Bunlardan birincisi cihazın kutu içerisinde Bluetooth bir kulaklıkla gelecek olması. Bu kadar büyük bir ekranla gelen cihaz için gerçekten gerekli olan bir yenilik. İkinci ve oldukça enteresan olay ise cihazın Android 5.1 Lollipop ile beraber geliyor olması. Tanıtılan cihazın giriş seviyesi olarak hazırlandığından mı böyle bir durum var bilmiyoruz ama cihazda şu an için Marshmallow’a yer yok. Android işletim sistemleri için son zamanlarda Nougat’ın konuşulduğu şu günlerde cihazda Marshmallow olmaması son derece garip bir durum diyebiliriz. Samsung Galaxy J Max ilk olarak Hindistandan 180 euro olarak satışa sunulacak bu fiyatın başlangıç fiyatı olduğunu hatırlatalım.

Samsung Galaxy J Max Teknik Özellikleri

7 inç büyüklüğe sahip WXGA (1280 x 800) TFT ekran – 1.5 GB RAM – 1.5 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Spreadtrum işlemci – Çift sim desteği – 16 GB dahili depolama kapasitesi ile birlikte microSD kart  – Android 5.1 (Lollipop)  – 8 mega piksel çözünürlüğe ve f/1.9 odak uzaklığında lense sahip ana kamera ve 2 mega piksel çözünürlüğünde ön kamera – 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 – FM Radyo desteği – 4000 mAh batarya

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉