• PAYLAŞ

Nasıl Zengin Olunur?

  • 26/09/2016 - 18:36
  • 0 Yorum
  • 816 görüntüleme

Nasıl Zengin Olunur?

Zengin olmak istisnasız herkesin isteyeceği bir durumdur. Çok zengin olanlar daha zengin olmak isterler, başarılı ve huzurlu bir aile ve arkadaş çevresi olmalarına rağmen para konusunda yeterli olmayan insanlarda zengin olmak isterler. Bu durumu zengin olduğumda sana istediğin her şeyi alacağım diyen çok sayıda insan etrafınızda görebilirsiniz. Ancak kimse nasıl zengin olacağını tam olarak bilmez. Zengin olmak için neler yapmaları gerektiği bilenler olsa da tembellik gösterip yollarında ilerlemeyen çok sayıda insan var. Bazılarında gayret olmasına rağmen zengin olmak için yapmaları gereken hareketleri tam olarak bilmezler.

nasil-zengin-olunur-1

Bu yayınımızda sizlere dünyanın peşinde olduğu sırrı anlatacağız. Gizli bilgi falan değil merak etmeyin, heyecana kapılmanıza da gerek yok. Amacımız sizlerin ilerlemesine de kendi çapımıza da olsun yardım etmektir. İlk olarak tutkulu insanların diğer insanlara göre zengin olma şanslarının daha fazla olduklarını söylemeliyiz. Bunu aşk olarak düşünmeyin. İşinize karşı tutkulu olmalısınız. Onu severek yapmalı ve onu geliştirmek içi uğraş vermelisiniz. Tutku insanın içinde ki gücü tam anlamıyla dışa vurmasına yardımcı olur.

Aslında tutkulu olmanın altında zengin olmanın diğer etkenlerini yazabilirsiniz. Başarılı olmayı istemek, çalışma isteği, ileriye dönük plan yapma, düzenli hareket etme ve güvenilir olma başarı ve zengin olmak için ihtiyaç duyulardan sadece bir kaçıdır. Ancak hepsini bir arada tutan kavram tutkudur. Tutkusu olmayan insan verimi yüksek olan ancak hiçbir ekim yapılmayan tarlaya benzeyecektir.

Herkesin için mutlak tutku duyduğu bazı şeyler vardır. Ancak onu dışarı çıkarmak ve ilerlemesini sağlamak insanın kendisini elindedir. Dünyanın zengin olanların hikayelerini mutlaka okumuşsunuzdur. Tüm zenginleri bir arada toplayan şey tutkularıdır. Bill Gates bilgisayarlara olan tutkusu ile en zengin insan olmuştur, Henry Ford motorlara olan tutkusu ile dünyanın bir numarası olmuştur. Çok fazla örnek var verebileceğimiz.

Sizleri de o örneklerden birisi olarak saymamızı istiyorsanız tutkunuzu keşfetmeli ve onunla birlikte hareket etmelisiniz. Amacınız zengin olmak değil tutkunuzu takip etmek olmalıdır. O size zenginliği getirecektir. Bundan emin olabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉