• PAYLAŞ

Para Kazanmanın En İlginç Yolları Nelerdir?

  • 19/01/2017 - 11:40
  • 0 Yorum
  • 797 görüntüleme

Para Kazanmanın En İlginç Yolları Nelerdir?

Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz ancak normal standart da ki geliriniz ile bunları gerçekleştirmenin çok zor olacağını biliyorsunuz. Ek gelir elde ederek bu hayallerinizi ulaşmak için yolunuzu kısaltmak istiyorsunuz. Bunun farkındasınız ancak ek gelir elde edebileceğiniz yöntemlerin neler olduğunu bilmiyorsunuz. Bu konuda sizlere yazının devamında ilginç yollar sayesinde elde edebileceğiniz yöntemlerin hakkında bilgi vereceğiniz. Bu yöntemlerin en büyük özelliği ilginç olmaları ve birçok kişi tarafından para kazabilecek yöntemler olarak kabul edilmemesi ya da bilinmemesi olmasıdır. İnternette dolaşan ek gelir yöntemlerin aksine bu yöntemi kullanmanız için bazı yetenekleriniz olması gerekiyor. O yeteneklerinizin en başında ise güçlü bir hayal gücüne sahip olmanız gerekiyor.

  1. Slogan Bularak Para Kazanmak

Para kazanabileceğiniz ilginç yolların ilk sırasında slogan bulmak geliyor. Evet, milyonları başından sürükleyen slogan bularak ek gelir elde edebilirsiniz. Reklamları izlemeyi seviyor ya da gittiğiniz mekanlara bakarak şu isimde bir isimde açılsa daha çok ilgi çekeceğini düşünüyorsanız bu iş tam size göre diyebiliriz. Bunun için ülkemizde herhangi bir yöntem bulunmuyor. Ancak İngilizcenize güveniyorsanız yabancı siteler arasında biraz araştırma yaparak doğru siteyi bulabilirsiniz. Bu işten hem zevk alacaksınız hem de tahmininizin üzerinde gelir elde edebileceksiniz.

  1. Müzik Dinleyerek Para Kazanın

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve farklı müzikleri dinlemek  istiyorsanız bu iş tam size göredir. Saçma geldiğinizi düşündüğünüze eminiz ama müzik dinleyerek para kazabilme şansına sahipsiniz. Yapmanız gereken ise yeni şarkıları dinlemek ve şarkılar hakkında yorumcularınızı ve eleştirilerinizi yaparak gelir elde edebilirsiniz. 90 saniye uzunluğunda ki müzikleri dinleyerek ilk adımda 10 dolarlık gelir elde edebilirsiniz. Yorumlarınızı kalitesi arttıkça ve müzik şirketlerinin dikkatini çekmeye başlayarak gelir seviyenizi kolayca yükseltebilirsiniz. Hem yeni müzikler dinleyecek hem de gelir elde edebileceksiniz.

  1. Saçınız ile Para Kazanabilirsiniz

Bu iş bayanlar için diyebiliriz. Çok uzun saçlara sahipsiniz ve onları kestirmek istiyorsunuz. Kesilen ve çöpe gitmesi kesin olan bu işin sonunda para kazanabileceğiniz bilmelisiniz. Günümüzde özellikle bayanlar tarafından peruk, kaynak ve postiş saçlar gün geçtikçe daha fazla ilgi görüyor. Bakım ve güzelliğinin giderek arttığı zamanda bakımlı ve güzel saçlara sahipsiniz bunların sayesinde gelir elde edebilirsiniz. Bunun için kuaförlerle anlaşarak sizin saçınızın karşılığında size para ödemelerini sağlayabilirsiniz.

  1. Şarkı Sözü Yazarak Para Kazanabilirsiniz

Duygusal bir yapıya sahipseniz ve bu yapınız sayesinde duygularınızı sözler ile ifade etme yeteneğiniz varsa güzel gelir elde edebileceğiniz bir yöntem olduğunu söylemeliyiz. Bunun için müziği de sevmeniz gerekiyor. İnsanlar şarkıcıları her zaman ön planda görseler de onların şarkı sözlerine muhtaç olduğunu bir gerçektir. Sizin de bu yeteneğinizi kullanarak gelir elde edebilme şansınız var demek oluyor. Her yazdığınız sözden para kazanacağınız diye bir garanti yok ancak sürekli kendinizi geliştirerek şarkı sözü yazmaya devam ettiğiniz de ve bir şarkınızın gerekli popülerliğe ulaşması telif hakkı sayesinde güzel gelir elde edebileceksiniz demektir.

  1. T-shirt Giyin Para Kazanın

Giyeceğiniz tişörtler ile günümüzde gelir elde etme şansınız var. Bu olayın ilk ortaya çıkmasını sağlayan kişi Jason Sadler’dir. Bu girişimci ilk adımda önemli şirketlerin logosunun bulunduğu kıyafetleri giyerek para kazanmaya başladı. Başta saçma bir iş fikri olarak görünse de bu fikir şirketler tarafından tutuldu ve Sadler’e ücret ödeyerek onların logolarının bulunduğu giysileri giymelerini istediler. İş kısa sürede büyüdü ve birçok kişiyi istihdam eden bir sektöre dönüşmeyi başardı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉