• PAYLAŞ

Telefondan Para Kazanmanın Keyifli Yolları?

  • 19/01/2017 - 11:43
  • 0 Yorum
  • 880 görüntüleme

Telefondan Para Kazanmanın Keyifli Yolları?

Akıllı telefonlar hayatımızın her alanına girmeye başladı. Günlük hayat içerisinde yataktan kalktığımızdan andan yatana kadar telefonlarımız neredeyse elimizden düşmüyor. Artık o da bizim bedenimizin bir parçası gibi her an elimizin altında bulunuyor. Bu kadar çok kullandığınız bir cihazdan para kazanmak harika bir iş olacağını düşünenler. Birkaç basit uygulama ile az da olsa para kazanma şansını sizlere tanıyor. Yazımızın içerisinde sizlere cep telefonlarının yardımı ile nasıl para kazanabileceğinizi kısa başlıklar altında anlatacağız. Bu sayede aile bütçenize akıllı telefonlarınız sayesinde ek gelir kazandırabileceksiniz. İlk olarak size şu konuda uyarmak istiyoruz. O da çok fazla gelir kazandırmayacakları olmasıdır.

Twitter’dan Para Kazanmak

Neredeyse tüm akıllı telefonlarda Twitter uygulaması bulunuyor. Bu uygulamayı kullanmaya başlayarak çok sayıda takipçiye ulaşabildiğiniz de güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde ailesini geçiren insanların olduğunu söyleyebiliriz. Twitter fenomeni olmak için kendiniz olmanız ve insanların dikkatini çeken paylaşımlar yapmanız yeterli olacaktır.

İnstagram ve Facebook Sayesinde Para Kazanmak

Bu iki popüler uygulama ile güzel gelirler elde edebilirsiniz. Özellikle İnstagram üzerinden kendi satış ağınızı uygulayarak internetin satış gücünü kullanabilirsiniz. Kendiniz ürünleri kargolama yapabileceğiniz gibi gerekli anlaşmaları yaparak tedarikçilerinizin paylaşım yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak öncelikle takipçi sayısında belirli rakamlara ulaşmalısınız. Bunun için de dikkat çekici paylaşımlar ve takipçileriniz ile gireceğiniz etkileşimler çok önemlidir.

Vine ile Para Kazanmak

Bu uygulama sayesinde birçok kişi kısa videolar çekerek bir anda çok ünlü olmayı başardılar. Ancak bu uygulama alınan bir karar ile artık tarih oldu diyebiliriz. Youtube üzerinden de bu gibi videoları paylaşarak kolayca para kazanabilirsiniz. Ancak öncelikle para kazanabileceğiniz bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Google size telefonunuz ile para kazanabileceğiniz çok sayıda yöntem sunuyor. Blog oluşturarak, video paylaşarak ve ya e-ticaret yaparak gelirlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Ekran Kilidiniz ile para kazanın

Akıllı telefonlarınızda bulunan bilgileri başkalarından korumak için mutlaka ekran kilidi kullanıyorsunuzdur. Bu işlem sayesinde para kazanmak istemez misiniz? Tabi ki de istersiniz. Bunun için yapmanız gereken Locket isimli uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama kilit ekranınızı açtığınız esnada size reklam gösterecektir. Bu reklama izlediğiniz de ise gelir elde edeceksiniz. Ringpara uygulaması ise telefonunuz çaldığında size reklam gösteren bir başka para kazandıran uygulamadır. Ancak bu uygulamaların en büyük dezavantajı sizi belirli bir süre telefonunuza dokunmamanızı engellemesidir. Yani acil bir arama yapmak istediniz ve kilidi açtınız, reklam karşınıza çıktı. Bunu göze alıyorsanız uygulamayı indirip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Fotoğraf Çekerek Para Kazanabilirsiniz

Cep telefonları genellikle fotoğraf çekmek için kullanılıyor. Özellikle bazı telefonların kamera özelliği belki de birçok fotoğraf makinasından çok güçlü diyebiliriz. Loot isimli uygulama telefonunuz ile çektiğiniz uygulamalar ile size para kazandırabiliyor. Bu fotoğrafları sosyal medya kanallarında paylaşarak daha çok gelir elde edebilirsiniz.

CheckPoints ile Para Kazanabilirsiniz.

Android ya da İOS işletim sistemi kullanmanız fark etmiyor. Bu uygulamanın içinde bulunan paylaşımları takip ederek gelir elde edebilirsiniz. Barkod taramak, video izlemek ,test çözmek ya da internetten araştırma yapmak bunlardan sadece birkaç tanesi. Sürekli giriş yaptığınız gelir miktarı da artacaktır.

Viggle ile Film izleyerek Para Kazanabilirsiniz

Bu uygulamayı telefonunuza indirerek ister film izleyerek isterseniz de müzik dinleyerek gelir elde edebilirsiniz. Belki de yukarıda saydığımız uygulamalar arasında en keyif verici para kazandıran uygulama diyebiliriz. Daha sayamadığımız çok sayıda uygulamayı kullanarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉