• PAYLAŞ

Pokemon GO ’da 30 dakikada 100K XP Nasıl Kazanılır?

  • 07/09/2016 - 16:40
  • 0 Yorum
  • 877 görüntüleme

Pokemon GO uygulamasının açıkları bitmek bilmiyor diyebiliriz. Yeni kullanılmaya başlanan hızlı level almaya yarayan bir yönteme yer vereceğiz. Bu yöntem Pokemon GO uygulamasına resmen kendini adamış bir kullanıcı olan TheSilphRoad tarafından keşfedilmiş.

1 Lucky Egg Kullanarak 100K XP Nasıl Kazanılır?

Sizlerin de bildiği gibi Lucky Egg uygulama içerisine gerçek parayla alınabilen bazı seviye atlama ödüllerinin arasında yer alan bir eşya. Aynı zamanda Lucky Egg PokeStop‘lardan da zaman zaman düşebiliyor. Lucky Egg aktifleştirildiği zaman 30 dakika boyunca kazanılan XP puanları kısaca level atlamaya yarayan deneyim puanınız iki katına çıkarıyor. Uygulama içerisinde kolay seviye almak ve çabucak daha güçlü olan Pokemonlar ile karşılaşmak isteyen oyuncular için vazgeçilmez bir eşya diyebiliriz.

pokemon-go-level-atlama-1

Lucky Egg oyun içerisinde çok kolay elde edilemiyorlar. Bu nedenler bir tanesini kullanmaya karar verdiyseniz, maksimum şekilde verim almak isteyeceksiniz. Tam bu noktada sizlere bahsettiğimiz yöntem devreye giriyor. Lucky Egg kullanırken son derece hızlı bir şekilde XP kazanabileceksiniz.

Basitçe anlatmak gerekirse; 1 Lucky Egg kullandığınız da 100K XP buda tek seferde kullanımda 1. seviyeden 9. seviyeye yükselmek anlamına geliyor.

-Lucky Egg aktif edilmeden önce ilk olarak evrimleştirilmek istediğiniz Pokemon’ları Favori listesine eklenir. Bu işlem Pokemon’u gösteren ekrandaki bulunan Menü tuşu üzerinden yapılır.

-Evrimleştirilmeye karar verilen bütün Pokemon’lar işaretlendikten sonraki aşamada Favori olanlar yukarıya çıkacak şekilde sıralanır.

-İnternet sinyalinizi kontrol edin iyi durumda ise Lucky Egg direk olarak aktif hale getirilir.

-Listede bulunan ilk Pokemon için Evolve sekmesine basılır ve hemen sonraki aşamada oyun tamamen kapatılır.

-Bu işlemin ardından uygulama tekrar çalıştırılarak aynı işlem diğer Pokemon için tekrarlanmaya devam edilir.

Bu uygulanan metot oyuncunun Pokemon evrimi ile beraber gösterilen animasyonu tamamen es geçmesine ve bu sayede Pokemon’ların çok kısa bir sürede evrimleştirme aşamasının geçilmesine yarıyor. Bu metotla yaklaşık olarak dakika içerisinde 5 Pokemon anlamına geliyor. Lucky Egg aktif olduğu andan sonra 30 dakika göz önüne alındığında ise bu 100.000’den daha fazla XP anlamına geliyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉