• PAYLAŞ

Pokemon GO’da Hızlı Seviye Nasıl Atlanır?

  • 02/09/2016 - 20:00
  • 0 Yorum
  • 726 görüntüleme

Kullanıma sunulduğu günden bu güne popülitesini hiç kaybetmeyen ve neredeyse bir çılgınlığa dönüşmüş olan Pokemon GO uygulaması. Aslında yapımcılarının bile hayal edemeyecekleri bir rekora imza atmayı başardı. Dünyanın her ülkesinde oyunun oynayanlara yollarda pokemon avına çıkmış oyuncalara rastlamanız mümkün. Uygulamanın bu kadar sevilerek oynanması aynı zaman da dünya çapında da bir rekabetin ortaya çıkmasına neden oldu. Hatta bunu iş kolu haline getirerek işte olanların yerine belirli ücretler karşılığında pokemon avına çıkan insanların olduğunu da görüyoruz. Pokemon GO uygulamasında aslında bazı ince detayları göz önünde bulundurarak daha hızlı seviye atlamanız mümkün. Sonuç olarak baktığınızda uygulamanın temel noktasını karakterinizin seviyesi belirliyor. Bizde sizlerin uygulama içerisinde daha hızlı seviye atlayabilmeniz için nelere yapabileceğinizi araştırarak birkaç püf nokta öneresinde bulunacağız.

pokemon-go-hizli-seviye-nasil-atlanir-1

Yukarıdaki görselde bulunanları tamamladığınız da yapmanız gerekenlerin başında Pidgey’leri Transfer etmek olmalı. Bu metot için Pidgey kullanmamızın asıl nedeni ise bir tanesini evrimleştirme yapmanız için yalnızca 12 Pidgey Candy gerekli olması ve her bir yapılan evrimleştirmenin sizi tam olarak 1000 XP kazandıracak olması.

pokemon-go-hizli-seviye-nasil-atlanir-2

Lucky Egg elde etmesi hiç kolay değil. Maalesef ki 80 PokeCoin‘e satılıyor ve sadece gerçek parayla alınabilir. Fakat bu aşamada 21 saat boyunca bir gym’i savunmayı başarırsanız bunun karşılığında 10 PokeCoin kazanabilirsiniz. Bunun sonunda 1 haftalık çalışmayla bir Lucky Egg satın alma imkanınız olur. Tabii tercih olarak maksimum sınır olan aynı anda 10 farklı gym‘i savunabilirseniz günde 100 PokeCoin bile kazanma imkanınız bulunuyor. 1 Lucky Egg olması size 30 dakika boyunca karakterinizin kazanacağı deneyim puanını 2 katına çıkarmanızı sağlar.

pokemon-go-hizli-seviye-nasil-atlanir-3

Yeteri kadar Pidgey elde ettikten sonra Lucky Egg aktif edin ve Pidgey’leri evrimleştirme işlemine başlayın. Ne kadar fazla evrimleştirme işlemi yaparsanız o kadar iyi olacaktır. Genel olarak bu metotla birkaç dakika içerisinde 1 veya 2 seviye kazanabilirsiniz. Ardından arta kalan Lucky Egg süresini Pokemon yakalamak için kullanabilirsiniz. Lucky Egg aktifken Lure Module kullanarak Pokemon’ları yanınıza kolayca çekebilir ve çok daha çabuk XP kazanabilirsiniz.

İleri ki zamanlarda hızlı XP kazanmanın metotları değişebilir fakat şimdilik Pokemon GO’da en hızlı seviye geçmenin yolu Lucky Egg ve düzinelercesine Pidgey’den geçiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉