• PAYLAŞ

Pratik Güzellik Önerileri Nelerdir?

  • 12/07/2017 - 09:00
  • 0 Yorum
  • 682 görüntüleme

Geç kaldım, unuttum hiç hazır diye tepki verdiğiniz anlarda hayatınızı kurtaracak pratik olarak uygulanabilecek güzellik önerilerini sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Bu öneriler sayesinde dışarı çıkmadan çok kısa bir süre önce bu basit işlemler ile hayatınızın kurtarabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan bayanlar için bu çök önemli bir detaydır. Bu zorluktan kurtulmak için bu yayınımızda sizler ile 3 adet pratik güzellik önerisini paylaşacağız. Bu sayede sanki saatlerde kendinize bakım ve güzellik yapmış gibi bir görünüme sahip olarak dışarı çıkabileceksiniz.

Temizlik ve güzel bir görünüme sahip olmak için tırnaklar çok önemlidir. Tırnaklarınıza manikür sürecek ve onlara oje çalacak kadar vaktiniz yoksa size basit bir tavsiye de bulacağız. Bu ikisinden kurtularak dışarı çıkabilmek için yapmanız gereken tırnaklarınızı uç kısmından kesmek olacaktır. Bu sayede daha temiz ve düzgün bir görünüme sahip olan harika tırnaklara sahip olarak dışarı çıkabilirsiniz. Ojeli ve manikürlü tırnağa ayıracak vakti olmayan iş kadınları için bu pratik bir güzellik yöntemidir.

Hem acil bir şekilde dışarı çıkmanız gerekiyor hem de çok bakımlı ve güzel bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız bu sizin çok işinize gelecek bir bilgi olacaktır. Hatta iki gündür banyo yapmıyorsanız bu sizin işinize daha çok gelecektir. Saçlarınızı toplayın ve topuz yaparak sadece vücudunuzu yıkayın, ardından ise saçlarınızı kesinlikle fırçalamayın. Bu da garip bir görünüm kazanmanıza neden olacaktır. Bunun için fırçalamak yerine saç spreylerinden birkaç kez sıkmanız yeterli olacaktır. Fön yardımı ile havalandırın ve şekillendirin. Güzel kokuya sahip olarak dışarıya çıkmaya hazır hale gelmiş olursunuz.

Solgun ve bitkin bir yüz ile dışarı çıkmak istemiyorsanız ve bunun için fazla zamanınız yoksa yapmanız gereken hataları kapatan hepsi bir arada olan kremlerden kullanmanız olacaktır. Bu kremlerin en büyük artısı kapatıcı, fondöten ve makyaj bazı gibi çok farklı sayıda ürünü tek başına yerine getiriyor olmasıdır. Bu sayede solgun ve bitkin bir yüz yerine daha sağlıklı ve güzel görünüme sahip olan bir yüz ile dışarı çıkmaya hazır hale gelirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉