• PAYLAŞ

Şans Oyunları Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • 03/08/2016 - 23:34
  • 0 Yorum
  • 981 görüntüleme

Bildiğiniz gibi çok sayıda şans oyunu bulunuyor. Futbol sevenler için iddia ve skor toto bulunuyor. Ayrıca at yerişi sevenler için ganyan bayiliği bulunuyor. Ya da milli piyango, sayısal loto gibi numaralar ile oynanan çok sayıda şans oyunu bulunuyor. Şans denilmesinin sebebi size çıkma olasılığın belirli bir orandan yüksek olmamasıdır. Ne kadar çok insanın oynuyor olması elde edeceğiniz geliri yükseltmekten başka bir şey yapmıyor. Tabi bu her oyun için geçerli değil.

sans-oyunlari-bayilik-basvurusu

Peki, oynamak yerine oynatarak bu oyunlardan nasıl gelir elde etmeye ne dersiniz. Bunun için yapmanız gereken şans oyunları bayiliği almanız olacaktır. Şans oyunları bayiliği almak için belirli şartları karşılamanız gerekiyor. 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekiyor. Herhangi bir suçtan ceza almamış olmalısınız ya da aranıyor olmamanız gerekiyor. Son olarak akli dengesi yerine olan herkes bu bayilik başvurusunda bulunabilir. Bu şartları dolduran her birey gerekli başvuru evrakları ile Milli Piyango İdaresine başvurularını gerçekleştirebilir. Bayilik başvurusu için gerekli evraklar vardır. Bu evraklar şirkete ya  da şahsa ait vergi levhası, işini faal bir şekilde devam ettirdiğine dair resmi bir yazı, bayiliğin açılacağı yere bakan belediyeden alınacak iş yeri açma ve işletme izin belgesi, şehit yakınları için SGK’dan alınacak bir yazı ve Devlet Hastanesinden alınacak ve son 6 için olması gereken sağlık raporu ile başvuru gerçekleştirilmelidir. Başvuru formunu milli piyango idaresinin sitesinden temin edebilirsiniz.

Başvurunuzu Milli Piyango İdaresinin genel merkezine ya da şubelerine giderek yapabileceğiniz gibi posta yoluyla da yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında bayilik almak için kurayı da kazanmanız gerekiyor. Bu durum genellikle açılacak bayilik sayısından fazla başvurunun olduğu durumlar için geçerlidir. Eğer bayilik sayısından az başvuru yapılırsa kura gerekmeden şartları karşılayıp karşılamadığınıza bakılır. Kurayı kazandıktan sonra ilk iş olarak sizinle bir sözleşme imzalanacaktır. Ayrıca ilk olarak teminat bedeli olarak sizden 2000 dolar talep edilecektir. Bayilik faaliyete geçtikten sonra haftalık olmak üzere belirli bir oranda ödeme yapmanız sizden istenecektir. Bu şekilde şans oyunları için bayilik sahibi olacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉