• PAYLAŞ

Sıcak Havalarda 13 Süper Tavsiye ile Nasıl Para Kazanılır?

 • 28/07/2016 - 12:04
 • 0 Yorum
 • 860 görüntüleme

Sıcaklıkların zirve yaptığı bir mevsimi yaşıyoruz. İnsanlar dışarı çıkarken iki sefer düşünüyor. İşi olanlar istemeseler dahi çıkarı çıkmak zorunda kalıyorlar. Bu dönemde sıcaklıklardan yararlanılarak nasıl para kazanabileceğinizi sizlere 13 yol ile anlatacağız. Bunlardan herhangi birisini bulunduğunuz konuma uyarlayarak gelir elde edebilirsiniz. Sıra ile sizler ile bunları paylaşalım.

 1. Ana caddelerde yapabileceğiniz soğuk meyve suyu barları ile gelir elde edebilirsiniz. Yaz döneminde olduğumuzdan dolayı meyve ve sebze bulmakta bir sorun yaşamayacaksınız.
 2. Plaj etraflarında ucuz plaj ürünleri satın ya da bu ürünleri günü birlik gelenlere kiralayın. Bunları çeşitlendirmek size kalmıştır.
 3. Dövme yapmayı öğrenin. İnsanlar gittikleri tatillerde ilginç şeyler yapmayı severler ancak bu tamamen orada kalacaktır. Geçici dövmeler insanların hayatlarından bir kez olsun denedikleri bir şeydir
 4. Takı yapıp insanların sürekli olarak dolaştıkları caddelerde ya da plajlarda satabilirsiniz. Tezgahınızı çeşitlendirmek için deniz mahsulleri kullanmaya özen göstermeniz satış limitiniz arttıracaktır.
 5. Turizm mevsiminin gelmesi ile turizm şirketlerinin değerleri artacaktır. Eğer aklınızda borsaya yatırım yapmak gelirse bunu turizm şirketlerinden yana kullanabilirsiniz.
 6. Herhangi bir sahil kasabasından yaşıyorsanız evinizi değerlendirebilirsiniz. Evinizden bir odayı kiralayabilirsiniz. Ya kullandığınız bisikleti ya da arabayı insanlara kiralayarak gelir elde edebilirsiniz.
 7. Yazın turizm hizmeti veren otellerinden en çok aradıkları elemanlar animatörlerdir. Animatörlük yapmak için biraz bilgi sahibi olmak ve eğlenceli olmak yeterlidir.
 8. İnsanlar doğaya açılmayı çok seviyorlar ancak çadır almak ve onu kurmakla uğraşmak istemiyorlar. Bu konuda insanlara hizmet vermek için kamp alanları kurun.
 9. Seyyar gıda satışı yaparak gelir elde edebilirsiniz. En çok bilinen gıda satışı mısırcılıktır. Yaz dönemlerinde her köşe başında mısır tezgahlarına denk gelebilirsiniz.
 10. Yüzme konusunda bilginiz varsa yüzme dersi verebilirsiniz. Riski yüksektir ancak geliri de aynı oradan kolay ve yüksektir.
 11. Organizasyonlar düzenleyin. İnsanları toplu halde bir yerlere götürmek için ikna edebilirsiniz. Gemi turları yazın en çok tercih edilenlerindendir.
 12. Yaz dönemi aynı zamanda düğün sezonudur. Gelinliklere özgü, onları farklılaştıracak ürünler yapıp satabilirsiniz.
 13. Hediyelik eşyalar yapın ve bunları insanlar ile buluşturun. Özellikle yaşadığınız yeri anlatacak ürünler satmak çok önemlidir.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
 • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉