• PAYLAŞ

Swarm’da Gizli Check-In Nasıl Yapılır?

  • 19/08/2016 - 19:40
  • 0 Yorum
  • 1074 görüntüleme

Swarm’da Gizli Check-In Nasıl Yapılır?

Son derece popüler check-in uygulaması Swarm, kullanıcılar tarafından gelen geri bildirimler sayesinde sürekli olarak geliştiriliyor ve genel olarak baktığınız da neredeyse Facebook uygulaması ile yarışacak kadar güncelleme alan bir uygulama haline geldi. Gittikleri her yeri paylaşmadan yapamayanların uğrak noktası olan Swarm’da artık gizli olarak check-in yapılabilme imkanı bulunuyor.

Foursquare yakın zaman da ayrılarak bildirim bazlı servis olarak öne plana çıkan Swarm, iPhone ve Android kullanıcılarının genel olarak kullandığı uygulamalar arasında yer alıyor. Gezmeyi fazlaca seven kullanıcıların gittikleri yerlerdeki mekanları işaretledikleri platformda, uzun zamandır aradıkları seçeneklerden bir tanesi de gizli olarak check-in yapmak. Uygulama geliştiricileri yakın zaman da yayınladıkları güncellemede bu notu kullanıcılarına özellikle düşmüşler.

Swarm uygulamasını İOS işletim sistemleri için BURADAN indirebilirsiniz.

Swarm uygulamasını Andorid işletim sistemleri için BURADAN indirebilirsiniz.

Yeni güncelleme ile birlikte sunulan özellik sayesinde, check-in yaparken bu işlemi artık arkadaşlarınızdan gizleyebiliyorsunuz. Genel olarak sadece unutmamak veya sonradan bulmuş olduğunuz mekanı hatırlamak için yaptığınız check-in işlemlerinde bu özellik son derece kullanışlı. Arkadaşlarımın bilmesine gerek yok diye düşündüğünüz bildirimlerde check-in ekranının üzerinde bulunan kilit simgesine dokunmanız yeterli olacaktır. Kilit simgesine dokunduktan sonraki işlemlerinize, her zamanki gibi check-in yaparak devem ediyorsunuz ama bu işlem arkadaşlarınızdan gizleniyor.

Swarm'da Gizli Check-In Nasıl Yapılır 2

Bu özelliğin gelmesinin güzel yönleri olduğu gibi aynı zaman da yan etkilerinin de olduğunu söylemeden geçmeyelim. Gizli check-in özelliğini kullandığınızda ödüllendirme sisteminden maalesef ki faydalanamıyorsunuz. Aynı zaman da bu özelliği kullanırken her defasında kilit simgesini aktif etmeniz gerekiyor aksi taktirde işleminiz her zaman ki gibi normal check-in olarak algıladığını belirtelim.

Swarm'da Gizli Check-In Nasıl Yapılır 2

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉