• PAYLAŞ

Tatil Kredisi Nedir ?

  • 15/07/2016 - 13:08
  • 0 Yorum
  • 772 görüntüleme

Yaz sezonu açıldı. Tatilciler de soluğu tatil beldelerinde aldı. Şehirde kalanlar ise sıcaktan bunalmakla meşgul. Bu yaz yeni yerler keşfetmek, sıcağın keyfini deniz kenarında çıkarmak için ihtiyacınız olan miktarı tatil kredisi kapsamında bankalardan karşılayabilirsiniz. Hemen her banka tüketicilere uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile tatil kredisi veriyor. Tatil ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabileceğiniz tatil kredisini veren bankaları bu yazımızda listeledik…

Yapı Kredi

indir (3)

36 aya varan vade seçenekleri ile Yapı Kredi’den tatil kredisi kullanabilirsiniz. Dosya masrafsız olarak kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasında faiz oranları %1,29’dan başlıyor. Yapı Kredi müşterisiyseniz, başvurunuzu internetten yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında krediniz aynı gün banka hesabınıza yatırılır. Başvurularınızı SMS ile 4411’e mesaj atarak ya da 444 0 444’ü arayarak telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz.

Vakıfbank

indir (4)

Jolly Tur ile birlikte kampanya hazırlayan Vakıfbank, müşterilerine tatil kredisi veriyor. 3000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz bu kredi türünde vade seçeneği 3 ay ile 24 ay arası olarak değişiyor. Dosya masrafsız olarak alabileceğiniz Vakıfbank Jolly Tur tatil kredisine Jolly boşluk T.C kimlik numaranızı 5724’e SMS göndererek başvurabilirsiniz.

Akbank

3 ay ertelemeli tatil kredisi seçeneği sunan Akbank, tatil harcamalarınız için avantajlı seçenekler sunuyor. Bu yaz tatile gitmek için masraflardan korkmanıza gerek yok, tatilinizi yazın yapıp ödemesine sonbaharda başlayabilirsiniz. Nüfus kağıdı ve gelir belgesi ile yapabileceğiniz Akbank tatil kredisi başvurusunda maksimum images (3)tutar 10.000 TL’dir.

Fibabanka

20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz Fibabanka tatil kredisi, %1,29’dan başlayan aylık faiz oranları ile uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Tatil planlarınızı ertelemek istemiyorsanız, bu yaz uygun ödeme koşulları ile Fibabanka’dan tatil kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredi kampanyası, yalnızca yurtiçi tatilleri için geçerlidir.  Bankadan 12 ay vadeli 3000 TL tatil kredisi aldığınızda, aylık taksit tutarı 278 TL ve faiz oranı %1,19’dur.

ING Bank

%0,99’dan başlayan faiz oranları ile tatil kredisi alabileceğiniz ING Bank’ta kredi başvurularınızı şubeden, internetten ya da SMS ile yapabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar olan tatil masraflarınız için krediniz ING’de.

Bank Pozitif

Masrafsız tatil kredisi veren Bank Pozitif, şubeye gitmenize gerek kalmadan onaylanan kredinizi banka hesabınıza yatırıyor. Adrese teslim kredi seçeneği sunan banka ile bu yaz tatilinizi ertelemek zorunda kalmayın!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉