• PAYLAŞ

Telefon Kullanmadan Instagram’ da Gönderi Nasıl Yapılır ?

  • 03/02/2017 - 14:28
  • 0 Yorum
  • 703 görüntüleme

Telefon Kullanmadan Instagram’ da Gönderi Nasıl Yapılır ?

Facebook’un milyarlarca dolar ödeyerek bünyesine aldığı Instagram fotoğraf paylaşım ağı son derece ilgi görüyor. Her ne kadar Facebook varken Instagram kullanmaya ne gerek yok diyenler olsa da bazı kullanıcılar  Instagram uygulamasını kullanmayı tercih ediyor. Diğer yandan bakıldığında cep telefonu olmadan Instagram kullanımına resmi yoldan izin verilmiyor. Bu yazımızda telefon kullanmadan Instagram üzerinden gönderi nasıl yapabileceğinizi aktaracağız.

Telefon Kullanmadan Instagram’ da Paylaşım Nasıl Yapılır ?

Fotoğraf çekimleri için sürekli olarak telefon kullanıp anında sevdiklerinizle paylaşıyorsanız sorun yok fakat bilgisayar başında tasarladığınız veya çekimden sonra Photoshop ile rötuşladığınız görsellerinizi Instagram’a göndermek istediğinizde işiniz son derece zorlaşıyor. Her ne kadar Windows 10 işletim sisteminde bulunan markete Instagram uygulaması eklenmiş olmasına karşın sadece dokunmatik ekran ve bunun yanın da arka kameraya sahip Windows 10 tabletlerde kullanılabilme imkanı bulunuyor.

 

Bizim sizlere önerimiz Android işletim sistemini PC içinde çalıştıran bir emülatör uygulaması kurmanız  olacak Gramblr ve benzeri üçüncü parti Instagram uygulamaları son derece riskli. Instagram şartnamesini dikkatlice okursanız kullanıcı adı ve parolasının üçüncü parti uygulamalarla paylaşılmanız tamamen yasak. Elbette bu noktada karar vermek size kalmış tercih sizin ve Instagram hesabını kaybetmek gibi bir korkunuz bulunmuyorsa denemenizde sakınca bulunmuyor.

Daha farklı ve risk içermeyen bir yol arıyorsanız Bluestacks uygulamasını kurup kullanarak Instagram’ı PC ortamında sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak sıkıntı yaşamadan PC üzerinden gönderi yapabilirsiniz aynı zaman da hiçbir şekilde kullanıcı adı ve parolanızı paylaşmanıza gerek kalmadan.

Bluestacks uygulamasını BU BAĞLANTI üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kurulum bitince Google Play üzerinden Instagram uygulamasını kurun ve çalıştırın. BlueStacks ortamına görsel göndermeniz için ekranınızdaki sol sütundaki klasör sembolüne tıklayın ve ardından dosya gezginini açın. Yüklemenizi yapın ve ardından devam edin. Sonrasında bu dosyayı hangi uygulama ile açmak istediğiniz sorulunca Instagram uygulamasını seçin.

Bu aşamadan sonra yüklenen fotoğraflar Instagram ile açılacak ve normal biçimde gerisini tamamlayarak kolaylıkla paylaşabileceksiniz. Android arabirimi geçerli olduğundan dolayı Instagram açısından bir sorun oluşturmadan sistem işleyecek ve kullanıcı sözleşme dışına çıkılmadan paylaşım yapabileceksiniz.

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉