• PAYLAŞ

Twitter’da Kullanıcı Nasıl Engellenir ?

  • 05/08/2016 - 21:56
  • 0 Yorum
  • 899 görüntüleme

Twitter uygulaması kullanıma sunulduğu günden bu yana oldukça değişim geçirmiş durumda. Günümüze geldiğimiz yaşadığı değişimi fark etmemek mümkün değil. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter ayakta kalabilmek ve sosyal uygulamalar arasında rekabetini sürdürebilmek için kullanıcı memnuniyetinin oldukça üzerine düşüyor. Kullanıcıların daha önceki dönemlerde fazlasıyla şikayetçi olduğu konu vardı, şimdi uygulamaya bakıyoruz ki Twitter neredeyse her şikayet konusuna çözüm bulmuş durumda. Milyonlarca kullanıcı bulunan uygulamada her kitleden kullanıcı da barınmakta. Bu kadar kalabalık arasında yanlış eklemeler, yanlış takipler olması da mümkün hale geliyor.

twittterde-kullanıcı-nasıl-engellenir

Twitter uygulamasında bu gün attığı Twitlerle ilgi çekse de bir süre sonra fikirler ayrı düşebiliyor yada kullanıcıların paylaşımları can sıkıcı olmaya başlayabiliyor. Twitter bu durumlardan sıkılan kullanıcılara daha önce yaptığı güncellemeler arasında kullanıcıları engelleme özelliğini aktif etmiş durumda. Uygulama içerisinden oldukça basit olarak kullanıcıları engellemeniz mümkün. Bu özellik aktif olduğundan bu yana son derece ilgi görmesi de dikkat çekici uzun zamandır engellenmeyi bekleyen bir çok kullanıcı olduğunu da hep beraber görmüş olduk.

Twitter uygulamasında sizlere profil üzerinden kullanıcı engellemenin aşamalarını görseli ile beraber hazırladık yönergeleri takip ettiğiniz da uygulamada bulunan bu özelliğin kullanımının son derece kolay olduğunu göreceksiniz.

Twitter uygulamasında kullanıcıyı engellemek için ilk olarak hesabımıza giriş yapıyoruz ve ardından engellemek istediğimiz kişinin profil sayfasına giriş yapıyoruz. Açılan profil sayfasında takip ediliyor sekmesinin tam yanın da bulunan dişli görseline tıklıyoruz, açılan sekmeden kişiyi engelle seçeneğine tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra uygulamada bulunan kullanıcıyı tamamen engellemiş oluyorsunuz.

twittterde-kullanıcı-nasıl-engellenir

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉