• PAYLAŞ

Twitter’da Toplu Tweet silme nasıl yapılır?

  • 11/08/2016 - 02:40
  • 0 Yorum
  • 1004 görüntüleme

En büyük sosyal medya sitelerinden olan Twitter ’da sözlerle anlatılmak için belirli kısıtlamalar olmasına rağmen insanlar buna adapte olmayı başardı ve hatta az yazarak çok şey anlatmak için kendilerini birçok konuda geliştirmeye başladılar. Ancak son zamanlarda insanlar çok rahat değiller. Çünkü artık sosyal medya kanalları üzerinden yaptığınız paylaşımlar sizleri de etkileyebiliyor. Bu birçok ünlünün başına geldi. Söyledikleri bir söz yüzünden özür dilemek zorunda olan çok sayıda insan var. Ancak attıkları tweet sayısı birden fazla olan insanların daha büyük bir sorunları var. Bu da tweetlerinizi kısa sürede silmelerinin zor olması. Biz sizlere bu yazımızda twitter ’da toplu tweet silme nasıl yapılır onu anlatacağız.

Twitter sitesi üzerinden toplu olarak tweetlerinizi silme şansınız olmadığını söyleyerek yazımıza başlayalım. Bunun için yardımcı olan farklı web siteleri bulunuyor. Bu sitelere girdiğinizde twitter hesabın ile siteye giriş yapmanız gerekiyor. Toplu tweet silmek için kullanabileceğiniz siteler;

Deleteallmytweets.com

Twitwipe.com

Tweeteraser.com

Bu sitelerden herhangi birisini kullanarak silme işlemini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Zorluk yaşayanların olacağını düşünerek bu sitelerden birisinin nasıl işlediğini sizlere anlatmak istiyorum.

twitter-toplu-tweet-silme

İlk sırada yazdığımız site olan deleteallmytweets.com sitesine giriş yaparak işlemimize başlayalım. Açılan sayfa karşımıza sign in with twitter yazısı gelecektir. Bu yazıya tıklıyoruz. Tıkladığımız anda bizi Twitter ’dan izin almamız gereken sayfaya yönlendirecektir. Burada karşımıza uygulamaya izin ver yazısı gelecektir. Bu yazıya tıklıyoruz ve sitenin Twitter üzerinden işlem yapabileceği yetkiyi tanıyoruz.

İzni verdikten sonra sayfa bizi tekrar ilk girdiğimiz sitenin ana sayfasına yönlendirecektir. Bu işlemin ardından yapmanız gereken toplu bir şekilde istediğiniz tüm twitlere tek bir kerede silme şansına sahip olabilirsiniz. Bu sitede izin vermenize rağmen bazen bağlanma sorunu yaşanabiliyor. Bunun için diğer siteleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Binlerce yazıyı tek tek silmek baya bir zamanınıza alacaktır. Bunlarla tek tek uğraşmak istemiyorsanız bunun için web sitelerinden birisini kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Eğleneyim derken parmaklarınızın arasından size zarar verebilecek cümlelerin çıkacağı tutabilir. Bunlardan hepsinden aynı anda kurtulmak için işe yarayışlı bir site gerekecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉