• PAYLAŞ

WhatsApp’ da Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

  • 14/08/2016 - 23:20
  • 0 Yorum
  • 964 görüntüleme

Sosyal ağ uygulamaları arasında en çok kullanılan mesajlaşma programlarından birisi tanesi olan WhatsApp kullanıcılarına mesaj yollama imkânının yanı sıra görüntülü konuşma özelliğini de sunmakta. WhatsApp uygulamasında görüntülü konuşma özelliğini kullanmanız için uygulamanız gereken adımlar oldukça basit.

WhatsApp uygulaması Android ve iOS işletim sistemlerine Google Play ve App Store üzerinden kullandığımız cihazlara indirmemiz gerekir. WhatsApp uygulaması kullandığımız internet paketi veya sabit bir internet ağı üzerinden kullanılabilir. WhatsApp uygulaması ile yapacağınız konuşmalar tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmaktadır.

WhatsApp uygulamasını;

Android işletim sistemleri için BURADAN indirebilirsiniz

İOS işletim sistemleri için BURADAN indirebilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını indirip kurduktan sonra yapmanız gereken telefon rehberinizle senkronize olması için rehberinize erişim izini vermelisiniz. WhatsApp uygulamasında görüşme yapabilmek için öncelikli olarak arkadaş eklenmesi istenmektedir. Arkadaş listenize kişi eklemesi yapıldıktan sonra bu kişiler ile kolay bir şekilde görüntülü konuşma özelliğini kullanmayı başlayabileceksiniz.

WhatsApp' da Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

WhatsApp uygulamasında konuşmalarınızı bir grup kurarak veya bir gruba dahil olarak da yapabilir bu uygulama sayesinde kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp uygulaması üzerinden yapacağınız özel bildirimler sayesinde, grup olarak görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişilere yolladığınız bildirimdeki linklere tıklayarak konuşmaya dahil olacaklardır.

WhatsApp' da Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır 2

WhatsApp uygulamasının üzerinden uygulamayı kullanan rehberinizde ekli olan tüm kişilerle görüntülü konuşma yapabileceksiniz. WhatsApp uygulamasını kullanmayan fakat görüntülü konuşma için yolladığınız daveti alan kişiler uygulamayı gelen link üzerinden indirerek konuşmaya dâhil olacaklardır.

WhatsApp' da Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır 3

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉