• PAYLAŞ

WhatsApp ‘ta Numara Nasıl Değiştirilir?

  • 25/08/2016 - 15:40
  • 0 Yorum
  • 936 görüntüleme

Milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp uygulaması ülkemizde de neredeyse herkes tarafından sevilerek kullanılıyor. Birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran uygulama içerisinde istekleriniz doğrultusunda uygun ayarları kullanımınıza uygun olarak özelleştirmeniz mümkün.

Yeni bir cihaz üzerinde WhatsApp uygulamasını kullanmak tercih eden kişilerin uygulamayı cihazlarına indirdikten sonraki aşamada ilk olarak yapması gereken işlem WhatsApp uygulaması ile telefon numaralarını senkron olarak çalışmasını sağlamaktır. WhatsApp uygulaması telefon numarası ile senkron çalıştığından dolayı yeni bir telefon numarası sahip olduğunuzda bu telefon numarasını uygulama içerisinden değiştirilmesi gereklidir. Numara değişikliğinin doğru olarak yapılması ile birlikte kullanıcılar yeni numaraları üzerinden WhatsApp uygulamasını kullanmaya devam edebilirler. Numara değiştirme işleminin yapılması için kullanıcıların WhatsApp uygulaması içerisinde yer alan ayarlar sekmesini kullanması gerekmektedir.

WhatsApp'ta Numara Nasıl Değiştirilir

Numara değiştirme işlemleri konusunda bilgi sahibi olmayan kullanıcılar öncelikli olarak kullandıkları cihazlar üzerinden WhatsApp uygulamasını giriş yapmalı. Uygulama açıldıktan sonraki aşamadan ekranın sağ üst köşesinde yer bulan Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz ardından ilk Hesap sekmesine giriş yapıyoruz. Hesap sekmesinin içerisinde yer alan Numara değiştir sekmesine giriş yaparak adımların takip edilmesi gerekmektedir.

WhatsApp'ta Numara Nasıl Değiştirilir 1

Numara değiştir ekranı açıldığın da kullanıcıların yeni telefon numaralarını hesaplarına eklemeleri yeterli olacaktır. Bu işlemlerin doğru olarak yapılması ile birlikte kullanıcılar kolay bir şekilde yeni numaraları üzerinden WhatsApp uygulamasını kullanımına devam edebilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉