• PAYLAŞ

Whatsapp Yeni Özellikleri

  • 19/06/2016 - 13:31
  • 0 Yorum
  • 876 görüntüleme

Whatsapp yakın da zaman yaptığı güncelleme neredeyse bütün kullanıcılar tarafından biliniyor. Whatsapp’ın  son güncellemesin de en çok bilinen özelliği uygulamayı açmadan mesajlarımıza cevap verebilme özgürlüğüne kavuşulması, diğer gelen yenilikler konusunda ilginizi çekecek yeniliklere şöyle bir göz atalım.

Whatsapp Yeni Özellikleri kapak

Whatsapp Yeni ÖzellikleriEvet bunu öğrenmek için ios bir cihazı sahibi olmanız gerekiyor, en çok kiminle sohbet ettiğinizi bulmak için Ayarlar sekmesine tıklıyoruz ardından hesap ve bellek kullanımı evet karşınız da kiminle kaç dakika konuştuğunuzun tam bir çizelgesini bulacaksınız. Ayarlar menüsüne hızlı ulaşım ; Whatsapp uygulamasında sohbet halindeyken sessize almanız gerekti tek yapmanız gereken kişinin fotoğrafının üzerinde parmağınızı biraz bekletmek evet artık sohbetiniz bir süre sessize alınmış durum da.

Video kayıt ; Whatsapp  bu uygulamayı henüz Android cihazlar için sunmuş durum da. Whatsapp kullanırken an için de video çekmenize ve onu anında arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor.

Fotoğraf ve video kayıt yapmasını engelleme ; Telefonunuzun sabit diski dolu durumduysa ve her gelen resim ve videoyu kayıt almasını durdurmak istiyorsanız yapmanız gerekenler ayarlar menüsüne tıklıyoruz arkasından veri kullanımı yoluna tıklıyoruz buradaki seçeneklerden otomatik medya indirme kısmından istemediğiniz video veya resim türlerini kapatıyorsunuz.

Kalın ve italik yazma seçenekleri ; Whatsapp son güncellemesinde yazı seçeneklerinde değişiklikler yapmamıza olanak sağlıyor. Yazılarımız kalın, italik, üstü çizili yapmamız mümkün, bunlardan kalın yazı için *metin* üstü çizgili yazmak için ~metin~ italik yazmak için _metin_  yazarak yazı şekillerimizi değiştirebiliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉