• PAYLAŞ

Window Socket İle Priz Aramaya Son !

  • 27/06/2016 - 18:40
  • 0 Yorum
  • 840 görüntüleme

Solar-Energy-Powered-Socket

Teknolojinin ilerlemesi aynı zaman da enerji ihtiyacını da yanında getiriyor. Nerdeyse etrafımızdaki tüm kullanışlı ihtiyaç duyduğumuz eşyalar elektrikle çalışıyor bu belirli zaman aralıklarında mutlaka bir priz bulma ihtiyacı doğuruyor. Sokak da yürürken bir anda cep telefonunuzun şarjının bitmesi gibi hayati önem taşıyan sorunlarla da karşılaşabiliyorsunuz.

Telefonlarınızın şarjının bitmesine hayati önem dediğimiz için belki şarjı bitse ne olur dünyanın sonu değil diye düşünmüş olabilirsiniz. Aslın da gerçek tam olarak artık bu sekil de işlemiyor istesek de istemesek de artık cep telefonları hayati önem taşıyan bir nevi insanoğlunun en önemli ihtiyacı haline gelmiş durum da. Dünyada ki tüm üreticiler, sosyal medya devleri, bankalar, vergi daireleri, e-devlet, büyük medya kuruşlarından tutun şirketlere kadar bütün işlerinize cep telefonundan yapmanızı sağlayacak uygulamalar geliştirmekte ve bu uygulamaların kullanımı cebimize sığan küçük bir telefonla halledebiliyor olmamız.  Çok önemli bir yatırımı yapacağınız sırada yada son dakika bir banka işlemi yapacağınız sırada, aniden hastalandığınız zaman en büyük ihtiyaç ve şarjınız bitti. Bu gün sizlere bunun için gerçekten çok güzel çevreci bir çözümden bahsedeceğiz.

Window Socket size elektrik üreten bir piriz, sadece elektrik üretmekle kalmıyor bunu doğaya zarar vermeden yapıyor olması asıl bu yazıyı size yazma nedenimiz. Window Socket tamamen güneş enerjisi ile çalışıyor ve cebinize sığacak kadar ufak olması kullanım alanını oldukça genişletiyor. Window Socket yolda herhangi bir yerde şarjınız bittiğin de cebinizde çıkartarak kullandığınız kendi şarjı bittiğinde hiç dert etmeyeceğiniz bir priz. Window Socket şarjı bittiğinde her hangi bir cama yapıştırıyorsunuz ve güneş enerjisi kullanarak üzerinde bulunan 1000 mAH’lik bir bataryası 6-8 saat arasında dolarak 10 saat kadar elektrik sağlıyor. 1000 mAH’lik bir bataryaya sahip olan Window Socket dünya için çok faydalı olduğunu düşünüyoruz bunun nedenlerinin en başında milyarca cep telefonu kullanıcısının güneş enerjisi kullanarak telefonlarını şarj etmek muazzam bir enerji tasarrufu ortaya çıkaracaktır buda dünya için atılmış küçük bir adım olabilir.

window-socket4

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉