• PAYLAŞ

Windows 10 Edge Lastpass Nasıl Kullanılır ?

  • 19/06/2016 - 14:04
  • 0 Yorum
  • 820 görüntüleme

Hepimizin sıklıkla kullandığı ve en popüler şifre yönetim eklentisi windows 10 ile birlik de gelen Edge web tarayıcısı için resmi eklentisini duyurdu. Windows 10 için hazırlanan eklenti beraberin de bir çok değişiklik de getiriyor. Geçtiğimiz haftalar da windows stor da indirmek mümkün gibi gözükse de aslın da indirmek kısıtlıydı, sonun da tam anlamıyla kullanıma açılarak indirmek mümkün.

Lastpass yeni sürümü hazır olsa da windows 10 ınsider Preview 14361 sürümü ile birlik de kullanılması bekleniyor bu yüzden kısa bir süre yeni sürümün indirmeye açık olmasını beklemek gerekecek . Windows 10 ile ilk defa beraberin de gelen Edge bünyesinde barındırdığı Lastpass sayesinde güvenli olma özelliğini taşıyor.

Windows 10  Edge Lastpass Nasıl Kullanılır

Windows 10 iyice baktığımız da her çıkan yeni sürümün de güvenlik konusun da ciddi adımlar attığını fark etmemek imkansız. Lastpass eklentisini Edge üzerine kurduktan sonra Lastpass şifre yönetimine hızlıca erişim sağlamış olacaklar ve dahası da var Lastpass aktif halde kullandıktan sonra ki zamanlar için de kullandıkları alandaki şifreleri bir daha ki kullanmaya ihtiyaç duydukların da otomatik olarak boşlukları dolduracak, yeni açılmış hesaplarımız , mail ve gerekli tüm şifreleri bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan kayıt altına alınacak.

Windows 10 Edge ile kullanıma sunulacak olan yeni nesil Lastpass aynı zaman da çeşitli hesaplar da kullandığımız aynı şifreler için bizi uyaracak sizin seçeneğiniz halin de sizin için yeni rast gele şifreler oluşturulacak olması da diğer yenilikler arasın da.

Windows 10  Edge Lastpass Nasıl Kullanılır  kapak

Windows 10 yıllık olarak yaptığı güncelleme ile beraber Edge ait  Lastpass  eklentisi de kullanıma sunu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉