• PAYLAŞ

Windows 10 Yıl dönümü Güncellemesi Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • 15/08/2016 - 20:00
  • 0 Yorum
  • 848 görüntüleme

Windows 10 işletim sisteminin beklenen yıl dönümü güncellemesi geçtiğimiz günlerde kullanıma sunuldu. Fakat güncelleme otomatik olarak yüklenmesi gerekirken bir çok kullanıcı tarafından yapılamadı, yıl dönümü güncellemesinin yapılabilmesi için gerekli detayları sizler için hazırladık.

Windows 10 işletim sisteminin güncellemesi Anniversary Update, ancak Microsoft’un güncellemeyi bölgesel olarak sunuyor olması dolayısıyla,  birçok sistemde bu güncelleme otomatik olarak yüklenemiyor.

İlk olarak BURADAN Windows 10 işletim sisteminin yıl dönümü güncellemesini indirmeniz gerekiyor. İndirme işlemi tamamlandıktan hemen sonra Windows Güncelleme Aracı, sisteminizin uyumluluğunu test edecek ve hemen ardından indirme işlemine başlayacak.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Kurulumu Nasıl Yapılır 1

Windows 10 işletim sisteminin güncellemesi Anniversary Update, indirme işlemi otomatik olarak devam edecektir. İndirme işlemi tamamlandığında çıkan uyarının ardından bilgisayarınızı yeniden başlatmanız, yüklemenin doğru olarak tamamlanması için yeterli olacaktır.

Windows 10 işletim sisteminin güncellemesi Anniversary Update, eğer kullandığınız cihaz dizüstü ise kurulumu yaparken mutlaka bilgisayarınızın güç adaptörünün bağlı olduğundan mutlaka emin olmalısınız aksi takdirde yükleme esnasında sorun yaşamanız olası.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉