• PAYLAŞ

Yaz Sezonu Sokak Modası Nasıl Yapılır?

  • 12/06/2017 - 16:00
  • 0 Yorum
  • 639 görüntüleme

Uzun bir kış mevsiminin ardından güneşin verimli ışıkları ile buluşmak insan vücuduna çok iyi gelmektedir. Uzun bir süre boyunca kalın montlar, kazaklar ve botlarla geçen hayatın ardından insanlar giyim tarzlarını tamamıyla değiştirmektedir. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Çünkü sokak modası bu konuda günümüzde her insanın tercih edebileceği bir giyim tarzı olsa da gene de dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere sokak modasını yaz aylarında nasıl yapabileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz. Bazı yaz sezonu kombin önerileri ile birlikte kullanacağınız aksesuar tercihlerinde dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsedeceğiz.

Tişört ve Şort

Yaz aylarında giyinmenin en büyük artısı rahatlıktır. Özellikle yüksek sıcaklar altında insanlar giyim konusunda daha çok rahat olmasını yardımcı olan kıyafetlere yönelirler. Bu kıyafetler arasında en çok tercih edilen iki seçenek ise tişörtler ve şortlardır. Bu ikisi birbirini çok güzel tamamlamakla birlikte yazın giyilebilecek tüm elbiselerle uyumlu olmaları da bir avantajdır. Tek renk giymek zorunda değilsiniz. Renk uyumuna dikkat etmek şartı ile bu ikiliyi her türlü kombin içinde kullanma imkanınız var. Tabi zorlanmamanız için tercih edilebilecek renklere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Siyah ile beyazın yanında siyah, sarı gibi farklı kombiler ya da daha cıvıl ve açık renklere yönelebilirsiniz

Yaz aylarında sokak modasında yırtık Jeanlar çok tercih edilmektedir. Farklı bir görüntü ortaya koymak ve rahatlamak için düzenli olarak tercih edilebilir. Üzerinde rahat bir gömlek ya da tişört tercih edilebilir. Ayrıca askılı güzel bluzlarla da giyimi tavsiye edebiliriz. Her sezon öncesinde tüm moda evleri ve üreticileri farklı kombinler ile insanlara yardımcı olmaktadır. Sizde onlardan bu konuda yardım alarak güzel kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yaz sokak modasında ayakkabı tercihinizde sandaletler ve babetler sıklıkla tercih edilmektedir. Yaz sıcağında ayaklarınızın yanmaması için spor ayakkabılarından uzak durmalısınız. Tek tavsiye etmediğiniz parmak arası terliklerdir. Çünkü sürekli giyildiğinde insanın ayağına ciddi zararlar oluşturabilir. Yazın giyim konusunda kendinizi hiçbir zaman zorlamamanız sizin faydanıza olan bir durumdur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉