• PAYLAŞ

Ahmet Maranki Kozmik Beden Bakımı

  • 26/06/2016 - 17:06
  • 0 Yorum
  • 840 görüntüleme

Kozmik Beden temizliği maalesef ki yılda 2 kez yapılabilir. İlkbaharda ve Sonbahar ve dolunay olduğu zamanlar da ayın çekim gücünden istifade etmemiz gerekmektedir, dolunayın vücudumuzdaki suları da çekmesi hesaplanarak  bu uygulama yapılıyor.

Vücudumuzdaki  safra kesesi, kalın bağırsaklar, karaciğer, pankreas akciğerler, ve dalak gibi hayati önem taşıyan organlarımızı temizleyerek hücrelerimizi 10 yaş gençleştirebiliriz…

Beden temizliği hangi hastalıklara karşı etkili gösterir ?

Ölümcül hastalıklardan olan; hepatit B.hepatit C, kanser, mide reflü, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, ülser, hemoroiti, safra kesesi taş ve kumlarında oldukça etkilidir.

Uygulayacağınız bu kozmik kürle sindirim sisteminizi, bağırsaklarınızı arındırarak oldukça rahatlatacaksınız, kür 8 gün boyunca uygulanacak.

Sabah:  Havuç, Lahana, yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında mevsimine uygun olarak maydanoz, ıspanak, çiğ olmamak şartıyla katı meyve sıkacağı kullanarak sularını sıkıyoruz her sabah kahvaltı yerine 2 su bardağına vücut sıcaklığında olacak, içine 1 tatlı kaşığı kadar zeytinyağı koyularak yudumlayarak içiyoruz.

Not: Bu kürde sebzelerin içinde bulunan vitaminler yağda çözündükleri için zeytinyağını mutlaka koymalıyız, aksi halde vitaminlerden hiç bir şekil de yararlanmanız mümkün değil.

Öğlen :  Bulunduğunuz mevsiminde yetişen tüm sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak şekilde hazırlanıp yenilecek, kalan suları da içilecek.

Akşam: Sebze ve salata çorbası tüketilecek bunlardan başka bir kesinlikle yenilmeyecektir…

Kozmik kür uygulamasının son gecesi akşam yemeği yerine 1 su bardağı taze sıkılmış limon suyu ve 1 su bardağı hakiki zeytin yağını yudumlayarak içiyoruz, burundan nefes almaya özellikle özen göstereceğiz bu yağın vücutta gezinmesini sağlayacak ve bedeni temizleyecekdir.sabah kalkınca da lavman yapılacak.

Bu kürden tam olarak faydalanmak için 8 gün boyunca 1.5 litre kadar suyu iyice kaynattıktan sonra vücut ısısına kadar ılınmasını bekliyoruz ve lahman yaparak bağırsaklarımızı içini temizliyoruz. Kürü uyguladıktan sonraki farka oldukça şaşıracaksınız

1208140033374810-drawing_in_the_moon

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉