• PAYLAŞ

Az Para ile Çok Para nasıl kazanılır?

  • 14/07/2016 - 00:03
  • 0 Yorum
  • 839 görüntüleme

Temelde hepimiz az iş yaparak daha yüksek gelir elde etmek isteriz. Ancak bu işlerin hangilerini olduğunu bilemezsiniz. Her iş aslında sizlere çok kazanç getirebilir ancak doğru yerde ve doğru zamanda yapıldığında etkisi ikiye katlanacaktır. Bunun için yapacağınız işi nerede yaparsanız daha yüksek kazanç elde edebiliriz sorusunu kendinize sormalısınız. En temel olarak verebileceğimiz örnek Hastanelerin etrafında bulunan eczanelerdir. Hastaneden çıkan insanlar ilk olarak eczanelere uğrayarak doktorların yazdıkları reçetelerde ki ilaçları almak isteyecektir. Bu şekilde yapmayan insan yok diyebiliriz. Bu yazıyı okuyanlarda doktora gittikten sonra ilk olarak eczaneye uğradıklarını itiraf edebilirler.

indir (15)

Yapacağınız iş ne olursa olsun nerede yaptığınızın önemi çok büyüktür. Örneğin bir cafe açmak istiyorsunuz diyelim onu nerede açmanız gerekir. Bir binanın 3. Katında cafe açmak size ne kadar kazanç sağlar ya da işlek bir caddenin köşesinde cafe açmak size ne kadar gelir getirir. Hepimiz doğru cevabı biliyoruz. Bu düşünce yapısını kafanıza yerleştirmelisiniz. Ondan sonra istediğiniz işi yapabilirsiniz. Biz gene de sizlere birkaç örnek vermek istiyoruz. Fotokopiçi açmak istiyorsanız üniversitelerin etrafında açmaya dikkat etmelisiniz. İlk okulların etrafında ise kırtasiyeci açmanız iyi olacaktır. Büyük iş yerlerinin ya da plazaların önünde ise hesaplı bir şekilde yemek satışı yapan tablot yemek satışı daha iyi olacaktır.

Adliye etrafında ise Arzuhalcilik yapılabilir. Dilekçe yazmayı temelde hepimiz biliyoruz ancak yanlış yazmaktan tedirgin olduğumuz için bu işin ehli olan kişiden bunu talep ediyoruz. Bir fotoğrafçı açmak isterseniz nerede açmanız gerek. Tabi ki nüfus müdürlüğünün önünde olması gerekiyor. Kimlik için fotoğraf çektirmeye gelen insan sayısı otomatik olarak artacaktır. Mahalle içlerinde en çok kazandıran iş kıraathanelerdir. Mezarlık etrafında bir iş yapmak isterseniz bu iş mezarcılıktan başka bir şey olmamalıdır. Havalimanı, otogar ya da vapur etrafında en çok kazandıracak iş taksi durağı işidir. Sahil de seyyar olarak iş yapmak istiyorsanız bu konuda tercihinizi çekirdekçi ya da seyyar çaycılıktan yana kullanabilirsiniz. Uzun yollarda insana gözleme satarak az miktarda para harcayarak daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉