• PAYLAŞ

Biodermogenesi Nedir ve Nasıl Uygulanır?

  • 08/09/2016 - 17:40
  • 0 Yorum
  • 935 görüntüleme

Birçok kadının hayatındaki genel sorunlar arasında olan çatlaklar. Birçok yöntem denenmesine rağmen oluşumları farklı nedenlere dayalı olan çatlaklar bir dönem kaybolsalar da sonradan tekrardan oluşabiliyorlar. Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren ve günlük hayatı etkilemeyen, ameliyata gerek kalmadan bir yöntemle çatlaklar artık sorun olmadığını söyleyebiliriz.

Vücutta oluşan çatlaklar artık dert olmaktan çıkıyor diyebiliriz. Vücutta çatlakların oluşmasına aslında birçok sebep etken olabilirken hormonel değişiklikler bunların en başında geliyor. Ergenlik, gebelik, kilo alma ile birlikte cilt dokusu son derece zayıf düşüyor ve bu nedenle oluşan çatlaklar da maalesef estetik görünümü de oldukça bozuyor. Vücutta bulunan çatlaklardan tamamen kurtulmak isteyenler ise çatlak tedavisi konusunda son trend olan Biodermogenesi ile tanışıyor.

Biodermogenesi tedavisi, tam olarak tahrip olan deriyi, destek katmanlarını enerji bazlı olan bir cihaz yardımıyla uyarıyor ve yeniden yapılanmasını sağlıyor. Bi-One adı verilmiş olan bu cihazla düzenli uygulana seanslarla çatlaklar tamamen yok edilirken, dokularda tekrardan canlanarak, cilt yeniden doğal rengine dönüyor. Bu sayede tedavi esnasında güneşe rahatlıkla çıkılabiliyor.

biodermogenesi-nedir-ve-nasil-uygulanir-1

Biodermogenesi tedavisi derinin normal olan elektromanyetik alanını tedarik ederek normal şartlarda olması gereken elastik olan dokunun yeniden oluştuğu, deride oluşmuş kolajen destek dokusunun yara iyileşme kolajen türünde değil, normal bir deri destek kolajeni olduğu ve aynı zaman da derinin yeniden renk üretme yeteneğini kazandığı, deriye kesinlikle zarar vermeyen, fizyolojik olan bir tedavi yöntemidir. Diğer uygulanan tedavi seçeneklerinden hiçbirinde deride renklenme konusunda düzelme elde edilmesi mümkün değildir. Bu oldukça önemli olan bir ayrıcalıktır. Tedavi, 18 yaşını doldurmuş sağlıklı olan her bireye kolaylıkla uygulanabilir. Hamilelik döneminde olanlara, vücutta kap pili gibi elektronik metal apareyi ve aparey olanlara kesinlikle uygulanamaz.

Vücut çatlakları tedavisinde gelinen son noktanın bu olduğunu ve önceden uygulana tedavi yöntemlerine göre daha fazla artısı olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama yapılacak merkezin özenle seçilmesi tedavinin sağlıklı olabilmesi için önemli olduğunun her zaman buna dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizelim.

[Toplam:4    Ortalama:2.5/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉