• PAYLAŞ

Bir Baba’dan Oğluna Yürek Burkan Destek

  • 22/06/2016 - 23:20
  • 0 Yorum
  • 706 görüntüleme

Babalar günün çok yakın bir zaman diliminde geçtik. Bizlerin kültürüne göre baba evin reisi atasıdır. Babalar ailelerin kutsallarıdır. Bir çok aile ferdine sorsanız babamız evimizin direğidir cevabını alırız. Babalar denilince sanırım herkesin aklına aynı sözler gelecektir. Sizlere yakın zaman da gerçekleşen babanın fedakarlığını evlatlarına olan sevgisini gösteren aynı zaman bir o kadar yürek burkan bir yaşanmışlığı anlatmak istedik.

Daily Mail’de yakın bir zaman da yayınlanan habere göre, bir baba beyin ameliyatı olmak zorunda kalan oğluna desteğini ve sevgisini göstermek yanında olduğunu hissettirmek  için kafasına oğlunun ameliyatta oluşan izin aynı şeklinde dövme yaptırdı.

Bir Baba'dan Oğluna Yürek Burkan Destek 3

Geçen senenin sonlarında Gabriel Marshall ismindeki 8 yaşındaki erkek çocuğun beyninde kötü huylu bir tümör tespit edildi. Ameliyatla tümörün tamamı almak mümkün olmadı. Gabriel’in tedavisine 9 ay önce son verilmek zorunda kalındı ve çocuğun durumunda hiç bir değişiklik olmadı.

Gabriel’in babası olan Josh, kafasındaki ameliyat izinin oğlunu üzdüğünü özgüveninin çok etkilediğini düşünüyordu. Özellikle oğlunun, babasına o izle kendini canavar gibi hissettiğini duymak 28 yaşında olan babayı oldukça çok üzmüştü.

Oğlunun kendisini iyi hissetmesini sağlamak isteyen Josh oğlunun kafasından geçirdiği ameliyattan kalan izi, kendi kafasına aynı şekilde bir dövme yaptırmaya karar verdi. Oğluna eğer insanlar gözlerini dikip bakmak istiyorlarsa ikimize birden baksınlar dedi.

Bu durumun duyulması aslında,  Babalar Günü için bir kurumun düzenlediği ‘En iyi kel baba’ yarışmasına Josh’ın katılmasıyla ortaya çıktı, yapılan fedakarlık büyük yankı uyandırdı. Yarışmanın sonun da Josh sadece yarışmayı kazanmış olmadı, aynı zamanda oğluyla yarışmada çektirdiği bütün fotoğraflar internette yayıldı.

Baba olmanın verdiği güç ve yaptığı fedakarlık herkesi oldukça duygulandırdı umarız küçük Gabriel sağlığına kavuşur.

Bir Baba'dan Oğluna Yürek Burkan Destek 5 Bir Baba'dan Oğluna Yürek Burkan Destek 1 Bir Baba'dan Oğluna Yürek Burkan Destek 2

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉