• PAYLAŞ

En İyi Göz Çevresi Kremleri Nelerdir?

  • 30/12/2016 - 14:51
  • 0 Yorum
  • 1370 görüntüleme

En iyi göz çevresi kremleri nelerdir?

Güzelliğimizin en dikkat çekici yeri yüzümüzdür. Güzelliğimizi kaybetmeye başladığımız ilk anda yüzümüzdeki kırışıklıklar bizi ele verirler. Bu kırışıklıkların oluştuğu yerlerden birisi de göz çevresidir. Bu bölgede sadece kırışıklıklar oluşmaz aynı zamanda göz etrafında ki morluklarda dikkat çeker. Bu morluklardan kurtulmamız ancak doğru tercih ettiğimiz kremlerle olmaktadır. Bu yazımızda sizlere piyasada ki en iyi göz çevresi kremleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede sağlıklı güzel bir görünüme sahip olabileceksiniz.

La Preirie Cellular Eye Contour Cream

İsviçre merkezli marka özellikle göz bakımında önemli bir uzmanlığa sahiptir. Bu krem ilk olarak üretildiği 1978 yılından günümüze kadar piyasada ki en etkili göz çevresi kremi olarak kabul edilmektedir. Hatta hassas göz çevresine sahip olan insanlar için özel olarak geliştirilen kutuları da bulunuyor.

Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

Bu kremi özellikle göz çevresinde kuruluş şikayeti olan bayanlar için tavsiye edebiliriz. Kremin en büyük artısı avocado meyvesi ile güçlendirilerek sürülen göz çevresine nem vermesi ile bilinmektedir. Ayrıca ürünün içinde bulunan A vitamini sayesinde daha parlak ve genç bir görünüm kazandırması ile biliniyor.

Perricone MD Vitamin C Ester Eye Serum

Diğer kremlerden farkı içerisinde bol miktarda C vitamini bulunmasıdır. Sürüldüğü göz çevresinde bulunan morlukları ve halkaları azaltmaya yardım etmektedir. Morluklardan ve göz çevrenizde ki çizgilerden kurtulmak isteyenlerin aradıkları ürün olabilir.

The Body Shop Aloe Eye Defence

Aloe Vera makyaj malzemelerinden sıklıkla kullanılıyor. Bu yarayışlı göz altı kreminin de temel maddesi Aloe Vera’dır. Krem göz altını yatıştırmaya ve nemlendirme etkisi göstermeyi vaat ediyor. Hassas gözlere ve lens kullanan kişilerin rahatça kullanabileceği bir kremdir.

Dior Hydra Life BB Eye Cream

BB kremleri özellikle son yıllarda kozmetik sektöründe parlamaya devam ediyor. Bu göz altı için üretilen BB krem çok ilginizi çekecektir. İçerisinde bulunan renk pigmentleri ile göz çevrenizde olan koyu halkaların oluşturduğu renk dalgalarının ortadan kalkmasına ve renk dengesizliklerinin kaybolmasına yardımcı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉