• PAYLAŞ

Ev Ekonomisine nasıl katkı yaparsınız?

  • 14/07/2016 - 01:11
  • 0 Yorum
  • 737 görüntüleme

ev-ekonomisi

Devir çalışma devri diyebiliriz. İş bulamadım diyerek evde boş boş oturmanız saçma olarak nitelendirebilir. Bunun yerine hem evde oturmaya devam edip hem de ev ekonomisine yardım edebilirsiniz. Bu şekilde kazanç sağlayabileceğiniz çok sayıda iş var. Bu işlerin en bilineni ve babaannelerimizden gelen el işi yaparak onları satmaktır. Bu el işleri günümüzde yaparak yüksek gelirler elde eden çok sayıda insan var. Bu insanlar fark yaratmak için gün geçtikçe farklı desende ürünler yapıyor ya çevrelerinde bu ürünleri isteyenlere satıyor ya da bu el işlerini alan dükkanlara bırakıyorlar.

İnternetin hayatımıza her alanda girmesi ile birlikte gelir yolları arasına ekleyebiliriz. Evde makale yazarak, reklamlara tıklayarak, basit internet işlerini yaparak düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz. Ya da ilgi alanınızda olan bir iş için açacağınız blog sitesi üzerinden rahatça gelir elde edebilirsiniz. Özgün ve size ait bilgilerin bulunduğu siteniz bir anda popüler olabilir. Belki de düzenli olarak çalışan insanlardan daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz. İnternette arama yaparak bu işleri nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Başlarda bilmediğiniz alanda zorluk yaşayabilirsiniz ancak kısa süre içerisinde gelir elde etmeye başlayacaksınız.

Büyük kozmetik şirketlerinin satış elemanı olarak çalışabilirsiniz. Marka yazmak istemiyoruz ancak bu alanda satış yapan markayı bilmeyen neredeyse yoktur. Günümüzde kozmetik sektörü bu pazarlama yöntemini çok faza kullanıyor ve yapan insanlara da güzel bir şekilde gelir elde etme şansı doğuyor.

Yöresel ürünler yetiştirebilir ve bunları satabilirsiniz. Evinizin arka bahçesinde buna müsait bir alan varsa çok ekstra bir iş yapmanıza gerek yok. Sadece tohumu almak ve oraya dikmek yeterli olacaktır. Son olarak da evde ek iş veren çok sayıda firma bulunuyor bu firmalar işlerini parça başına veriyor ve işin bitiminde gerekli şekilde teslim edilmesi üzerine güzel bir miktar para veriyor. Bu işi evde olduğunuz boş zamanlarda yapabileceğiniz gibi aileniz ile birlikte toplanarak da yapabilirsiniz. Bu işi daha çok büyük şehirde yaşayanlar elde edebiliyor ancak etrafınızda küçük bir araştırma yaparak bu işlerden bulabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉