• PAYLAŞ

Facebook’un Sport Stadium Özelliği

  • 29/06/2016 - 19:22
  • 0 Yorum
  • 833 görüntüleme

Facebook yeniliklerin ardı arkasını kesmiyor, mobil uygulamada  yeni bir alana daha hızlıca el attı ve bir çok kullanıcıyı kalbinden vurarak canlı maç takibi yapılabilmesine olanak sağlayan Facebook Sports Stadium servisini kullanıma sundu.

Facebook’un uygulaması akıllı mobil cihazların televizyonların yanında ikinci bir ekran olarak aktif şekilde kullanılmasının önemine dikkat çeken Facebook, kullanıcı sayısı olarak 650 milyon spor hayranına ulaştığını açıklayarak bu adımın son derece mantıklı olduğunu açıklıyor.

Facebook-Canli-Skor-Mac

Kullanıcılar Facebook’un uygulaması olan Sport Stadium’da bir maçın önemli gelişmelerini metin bazında takip edebilirken aynı zaman da skorunu, arkadaşlarının maç ile ilgili yorumlarını görebiliyor. Takımlardan veya uzmanlardan habercilerden gelen bilgilere aynı  noktadan gerçek zamanlı olarak erişebiliyor.

Facebook Sport Stadium, aslında  kullanıcıların canlı maç takibinin önem taşıması haricinde markaların ve takımların  da taraftarlarına ulaşması oldukça kolaylaşması da önem taşıyor. Facebook Sport Stadium uygulamasın da  henüz reklam seçenekleri konusunda  konuşmasa da önümüzdeki yakın zaman dilimin de bu konu bir gelişme olacağını ve 650 milyon gibi kullanıcı olan bir uygulamanın iyi bir reklam getirisi olacağını söylememize gerek yok sanırım.

Facebook Sport Stadium uygulaması, Amerikan futbol ligiyle kullanıma sunulmuş durumda çok kısa bir süre içerisin de  diğer spor türlerine ve diğer ülkelere de yayın yapmaya başlayacak. Şu anda 650 milyon gibi kullanıcısı bulunan uygulama her geçen gün daha da sayısını arttırmaya devam ediyor.  Facebook Sport Stadium uygulaması aynı zaman da canlı maç takibine olanak sağlayan diğer sitelerinde takip edilme oranları konusunda nasıl etkiyeceği ve bu uygulamaya da daha sonra neler ekleyeceği şu an için bilinmiyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉