• PAYLAŞ

Twitter Sticker Dönemini Başlatıyor

  • 29/06/2016 - 20:09
  • 0 Yorum
  • 705 görüntüleme

images

Twitter yakın zaman da yaptığı 140 karakter sınırlamasını az da olsa gevşeten arkasından 140 saniye kadar video paylaşmalarına da olanak sağlamıştı ve sırada yeni bir özellik geliyor.

Twitter Dünya’nın en çok kullanılan sosyal ağ devlerinden biri olması kullanıcılarını memnun etmek açısından da sürekli olarak yenilikler sunmasına zorluyor. Twitter yeni bir güncellemeyle kullanıcılarını memnun etmeye hazırlanıyor. Twitter’da artık yaptığımınız paylaşımlarınız da sticker kullanabileceksiniz.

Twitter kullanıcıların internette en çok zaman harcadığı sosyal paylaşım platformlar arasında yer alıyor. Sosyal medyanın devleri arasında olan Twitter’da yenilikler hız kesmeden sürüyor. Twitter diğer sosyal medya devlerinden bir adım daha öne geçebilmeyi tamamen hedefi haline getirmiş durumda, bunu başarmak adına sürekli kendini geliştirilen ve kullanıcıları için daha da eğlenceli ve tatminkar hale gelmeye çalışan  Twitter’da son yaptığı atak sticker kullanıcıları için son derece yenilikçi bir adım olacak.

Twitter, yenilik başlığı atarak paylaştığı yeni gelişme heyecan yaratmış durumda, senelerce yazdıkları 140 karakterlerle yetinen kullanıcıları bu kadar yeniliğin üst üste gelmesi oldukça şaşırtmış durum da.

twitter-sticker-icon-set-vector

Twitter, bu kadar yeniliği hızlı bir şekilde devreye sokması arkasında neler gelecek sorusunu da akıllara getirmiyor değil tabi, uzun bir zamandır başarısından ödün vermeyen sosyal ağ devi bu konuda detaylı analizler yaparak gelecek konusunda nasıl adımlar atacağını hesaplamıştır. Yeni uygulamanın önümüzdeki günlerde kullanıcılara sunularak aktif hale getirilmesi bekleniyor. Twitter’in bir çok platforma göre internet anlamında milyonların bir Twit ile aynı anda örgütlenebileceği bir kullanım alanı sunması onu birçok kullanıcı için vazgeçilmez kılıyor.

Söz konusu olan özelliğin önümüzdeki hafta  içinde Android ve iOS platformlarında sunulması bekleniyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉