• PAYLAŞ

İbrahim Saraçoğlu Akciğer Kanserine Isırgan Kürü

  • 27/06/2016 - 15:44
  • 0 Yorum
  • 718 görüntüleme

 

içerik

Kanser insanoğlunun kesin çözüm bulamadığı yüzyılımızın hastalığı. Ülkemizde maalesef ki sıklıkla görülen kanser kendi arasında türlere ayrılmaktadır bunların arasından en sık rastlananı sigara kullanımına dayalı olarak Akciğer kanseridir İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan bu kür hastalıkta yardımcı olacak nitelik taşımaktadır.

Yarım litre suyu iyice kaynatın. Kaynayan suyun içine bir tutam kadar ebegümeci (yaklaşık olarak 4 ila 5 gram) ve bir tutam kadar da ısırgan (yaklaşık 4 ila 5 gram) atınız. Hafif ateşte ağzı kesinlikle kapalı olarak 4 dakika kadar haşlayınız. Ilınmasını bekledikten sonra mutlaka iyice süzerek bitkileri ayırınız. Aç karnına olmak şartıyla sabah ve akşam bir çay bardağı kadar içiniz. Aç karnına içtiğimiz kürün ardından en az yirmi dakika sonra yemek yemeye başlamalısınız. Hazırlanmış önleyici nitelikteki kür olarak haftada 3-4 gün kadar uygulanır ve bir ay kadar devam edilir. Yılda en az iki defa uygulamalısınız. Kanserli hastalarda kürü uyguluyorsa üç ay boyunca aralıksız her gün hiç ara vermeksizin günde bir su bardağı kadar içilerek uygulanmalıdır. Üç ay boyunca uygulanan küre 15 gün ara verilir ve tekrar başlandığın da 3 ay boyunca bir gün içip bir gün ara verilerek bir su bardağı içilir. Daha sonraki günlerde 3 ila 4 gün de bir yada haftada bir gün gibi aralıklarla uygulanır. Dikkat: Bu kürü uygularken en çok dikkat etmeniz gerekenler arasında kullanacağınız bitkilerin mutlaka ikisinin de kuru yada ikisinin de taze olması gerekmesidir. Aksi durumda kesinlikle karıştırarak kullanmayınız.

Kullanma aşağıdaki şekilde olmalıdır:

Birinci hafta, sabah ve akşam aç karnına ,bir gün arayla

İkinci hafta, sabah ve akşam aç karnına,  iki gün arayla,

Üçüncü hafta, sabah ve akşam aç karnına, üç gün arayla

Dördüncü hafta, sabah ve akşam aç karnına, dört gün arayla

Beşinci haftadan itibaren, sabah ve akşam aç karnına birer çay bardağı dört gün arayla içilecek.

Önemli uyarı: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa kesinlikle kullanınız. Buradaki verilen uygulamayı bir destekleyici olarak kullanmalısınız. Bilmeniz gereken tek nokta kullanacağınız bitkilere karşı alerjinizin olup olmadığını mutlaka kontrol ettirmeniz.. Bu konuda mutlaka hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan kesinlikle şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler kullanarak  kendinizi tedavi etmeye kalkışmamalısınız . Burada bulunan bilgilerin kesinlikle bir hastalığa teşhis amacı ve niteliği yoktur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉