• PAYLAŞ

Instagram Windows 10 PC ve Tabletlerde Nasıl Kullanılır ?

  • 27/10/2016 - 02:17
  • 0 Yorum
  • 983 görüntüleme

Instagram Windows 10 PC ve Tabletlerde Nasıl Kullanılır ?

Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve sosyal medya denilince ilk akla gelen uygulamalardan olan Instagram kendini yenilemeye kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Instagram uygulamasını satın aldığından bu yana farklı platformlara sunmaya devam eden Facebook, servisin bundan sonra Windows 10 PC ve tabletler üzerinde kullanılmasını sağlamak için geliştirmiş olduğu yeni uygulamasını kullanıma sundu.

Facebook satın almış olduğu Instagram uygulaması için sürekli olarak yenilikler ve kullanımını daha pratik hale getirmenin yollarını aramaya ve kullanıma sunduğu yeniliklerle de başarılı olmaya devam ediyor. Daha önceki yazılarımızda altını çizerek belirttiğimiz bir detay vardı, Facebook bir yenilik getirmeden önce farklı testler yapıyor sonuçlarını değerlendirmeye aldıktan sonra asıl planladığı yeniliği kullanıma sunuyor. Bu Instagram uygulamasında yaşanan değişimlerde bu tezimizi onaylar nitelikte.

instagram-windows-10-pc-ve-tabletlerde-nasil-kullanilir-1

Facebook ‘un hazırlamış olduğu bu yenilik aslında ilk olarak Nisan ayı içerisinde Windows 10 Mobil için indirmeye sunulan Instagram uygulaması sadece Microsoft ‘un kendine ait olan akıllı cihazlar için sınırlıydı bu güne baktığınız da ise artık sınırlama kalktı, uygulamanın olumlu sonuçlar aldığını buradan anlamanız mümkün.

Kısa bir süre önce indirmeye sunulan Instagram uygulamasını Windows 10 işletim sistemi yüklü olan cihazlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sizlere sunulan kolaylık şimdilik Windows işletim sistemi ile çalışan cihazlar için geçerli ne kadar da İOS işletim sistemlerine de geleceğini bilmemize rağmen Microsoft ‘un bu konuda elini baya ağırdan aldığını söylemek lazım. Sanırım rekabet burada biraz da olsa devreye giriyor.

Instagram uygulamasını Windows 10 işletim sistemi ile çalışan bilgisayar veya tabletlerinize BU LİNK üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlerin de tahmin edebileceği gibi neredeyse bütün Instagram özelliklerini yeni uygulama üzerinden kullanmanız mümkün. Instagram Hikayeler, Keşfet ve Direct bölümleri Windows 10 işletim sistemleri için PC ve tablet uygulamasında rahatlıkla kullanılabiliyor.

instagram-windows-10-pc-ve-tabletlerde-nasil-kullanilir-2

Aynı zaman da uygulama içerisinden fotoğraf ve video yükleme, gönderilerinizi diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak gibi işlevleri de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Facebook ‘un sosyal platformlar üzerinde nerdeyse atası diyebileceğimiz kadar tecrübeli olduğunu biliyoruz. Bunu satın aldığı her uygulama üzerinden kullanıcılarına yaşatmaya devam ediyor. Instagram uygulamasını bilgisayar ortamında kullanım rahatlığını sunması, uygulamayı aktif olarak takip edenler için son derece olumlu olduğunu indirilme rakamlarına bakıldığın da ise bunu ispatladığının da altını çizelim.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉