• PAYLAŞ

Instagram’da Repost nasıl yapılır?

  • 02/09/2016 - 20:40
  • 0 Yorum
  • 932 görüntüleme

Hızla büyümekte olan ve kullanıcı kitlesi son derece genişleyen Instagram‘da her saniye milyonlarca paylaşım yapılıyor, bazı paylaşımlar kullanıcının kendi kamerasından Instagram’ da paylaşılsa da bazıları da internette veya başkasının hesaplarından alınarak kullanıcılar kendi hesaplarında paylaşılıyor. Sosyal medya kullanıcılarının Twitter uygulamasından kalma bir alışkanlıkları var, bu alışkanlık tahmin ettiğiniz gibi Retweet, yani kısaca bir başka kullanıcının paylaştığı bir içeriği kullanıcının adı geçerek tekrar paylaşmak

Aslına bakıldığında fena bir özellik olmadığını düşünebilirsiniz uygulama içerisine bazen son derece ilginç olan paylaşımlarla karşılaşmak mümkün ama bunu sizlerin paylaşmasına olanak yok. Twitter uygulamasında bu işlemi sadece bir sekmeye dokunarak yapabilmenizde Instagram kullanıcılarına bu olanağı sunmuyor. Bu konuda Instagram kullanıcılarının fazlasıyla rahatsız olduğunu ama Instagram geliştiricilerinin hala bu konuda bir çözüm üretmediğinin altını çizerek devam edelim. Instagram bu özelliği neden koymadığını bilmiyoruz belki de zaman içerisinde yapacağı güncellemelere saklıyor olabilir.

Instagram uygulamasının güncelleme yapmasını beklemeden biz size kolay bir yol önerelim Repost For Instagram uygulamasını cihazlarınıza indirerek Repost yapabilirsiniz.

Repost For Instagram uygulamasını Android cihazlarınıza BURADAN indirebilirsiniz.

Repost For Instagram uygulamasını İOS cihazlarınıza BURADAN indirebilirsiniz.

Uygulamayı kullandığınız cihazınıza indirip kurduktan sonra açıyoruz. Uygulamayı açtığınız da sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanız isteniyor hesabımıza giriş yapıyoruz.

instagram-repost-nasil-yapilir-1

Instagram hesabınıza uygulama üzerinden giriş yaptıktan sonra kendi Instagram akışınız üzerinden, popüler olan veya arama yöntemiyle herhangi bir Instagram paylaşımını kendi Instagram hesabınız aracılığı ile takipçilerinizle paylaşabilirsiniz yani repost yapabilirsiniz.

Uygulamada Repost yapmaya karar verdiğiniz fotoğrafı veya videoyu seçtikten ve Repost sekmesine bastıktan sonra Open Instagram sekmesine basıyor ve son ayarlamaları yaptıktan sonra paylaşımı yapabiliyoruz.

instagram-repost-nasil-yapilir-2

Repost For Instagram uygulamasını kullanarak bundan sonra beğendiğiniz bütün paylaşımları kendi hesabınız üzerinden paylaşmanız mümkün. Artık yapmanız gereken ilginizi çeken paylaşımları bulmak.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉