• PAYLAŞ

Karındaki Yağlarla Kalça Şekillendirme ve Kalça Estetiği Nasıl Yapılır ?

  • 12/10/2016 - 09:44
  • 0 Yorum
  • 987 görüntüleme

Karındaki Yağlarla Kalça Şekillendirme ve Kalça Estetiği Nasıl Yapılır ?

Son zamanların yeni trendi olan düz bir karın ve düzgün yuvarlak popoya sahip olmak isteyen bireylerin yeni tercihi yağ transferi uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüzde karın ve kalçaların ideal bir şekilde biçimlenmesini sağlamak için diyet yada egzersiz yapan çok fazla birey bulunmakta. Fakat uygulanan bu programların bir çoğu istikrarlı bir şekilde devam ettirileme imkanı olmadığı için ve özellikle bu bölgelerde bulunan  yağların son derece inatçı bir yapıda olması, çoğu bireyin estetik cerrahiden yardım almasıyla sonuçlanmakta. Bu günün estetik cerrahisinde yaşanan gelişmelerle beraber Yağ transferi yapılması ile bu ideal görüntüyü verebilmesi oldukça kolay oluyor. Estetik Plastik cerrah uzmanlarının yaptıkları açıklamaların detaylarına bakıldığında yapılan işlem sayesinde, düz bir karına ve aynı zaman da ince bir belle orantılandırılmış olan yuvarlak kalçalara sahip olmak mümkün oluyor. Bu işlemi genel olarak egzersiz yada uygulanan diyet programından bıkmış olanlar ve hatta bazı durumlarda ne kadar spor yaparsa yapsın, bireyin vücut anatomisinden dolayı istediği beden formuna kavuşamayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

karindeki-yaglarla-kalca-sekillendirme-ve-kalca-estetigi-nasil-yapilir-3

Yapılan Müdahalede Sadece Yağların Yeri Değişiyor ve Şekilleniyor

Beden şekillendirme adına yapılan uygulama sırasında 2 farklı operasyonu bir arada yapılıyor. Öncelik olarak liposcupture tekniği kullanılarak bel ve karın bölgesinde bulunan fazlalık olan yağlar alınıyor. Fakat bu yağ alımını uzmanların kendileri tarafından geliştirilen  Yağ Transfer sistemi sayesinde yapılıyor. Burada amaçlanan yağların hava almasına imkan tanımadan, daha fazla, yaşayan ve sağlıklı olan kök hücre ile transferini sağlamaktan geçiyor. Çünkü transfer edilecek olan yağın içinde bulunan kök hücreleri canlı olarak transfer edilebilmesi ile beraber nakledildikleri bölgede yaşamaya devam ederler. Bu işlemin ardından toparlanan yağ, vücutta popo bölgesine transferi sağlanıyor. Popo şekillendirilmesi gerçekleştirilerek operasyon tamamlanıyor. Aynı zamanda kök hücrenin ayrıca transfer edildiği bölgenin de cilt dokusunu  pürüzsüz hale getirilerek zaman içinde erimesine engel olarak bireylerin hayatına devam edebilmesi sağlanıyor.

karindeki-yaglarla-kalca-sekillendirme-ve-kalca-estetigi-nasil-yapilir-1

Operasyon yapılacak olan bireyin karın bölgesinde olağandan çok fazla yağ bulunuyor ise yapılacak olan liposcupture operasyonundan sonra deride gevşeme yaşanabilmesi mümkün oluyor. Bu tarz durumların yaşanmasında izlenilen yol ise, alınılan yağ ile popo büyütme uygulaması yapıldıktan sonra, en son aşama olarak içi boşalan deri fazlalığını uzaklaştırması gerecektir. Bu işlem için ise bireye karın germe uygulaması yapılmaktadır. Tüm bu uygulamaların yapılmasından sonra bireylerin yıllar içerisinde spor yada diyetle başaramadığı, muazzam olan gergin bir karın, orantılı ve ince bir bel bölgesi aynı zamanda kıvrımlı kalçalara sahip olması mümkün olabiliyor.

Uzmanlar sayılan bütün bu operasyonların bir seans içerisinde sonuçlandığının altını çiziyor. Bireyler karar vermesinden sonra bir seans da sonuç olması sosyal hayalarına da çok daha hızlı dönebildiklerini belirtiyorlar.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉