• PAYLAŞ

Permalip Dudak İmplantı Nedir ve Nasıl Yapılır ?

  • 02/11/2016 - 20:49
  • 0 Yorum
  • 894 görüntüleme

Permalip Dudak İmplantı Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Dolgun, gösterişli ve bir o kadar pürüzsüz dudaklara sahip olmayı herkes ister de bunun farklı yöntemlerinin bulunduğunu biliyorsunuz. Son zamanlar en çok tercih edilen yöntem Permalip Dudak İmplantı. Bu yazımızda sizlere Permalip Dudak İmplantı Nasıl Yapılır ? Permalip Dudak İmplantı Yaptırmanın Zararı Var Mı ? Permalip Dudak İmplantı  Doğal Mı ? Gibi sorularınızı detayları ile cevaplandıracağız.

permalip-dudak-implanti-nedir-ve-nasil-yapilir-3

 

Permalip tam olarak Meme büyütme operasyonlarında kullanılan , kıvamını daimi olarak muhafaza eden, özel kapsül içinde olmasından dolayı ödem ve alerji riski taşımayan silikonlardır. İstediğiniz zaman zahmet çekmeden çıkarılabilen, zaman içerisinde eriyip hacmini yitirmeyen, tekrar işlem gerektirmeyen, his kaybı yaratmayan ve dolayısıyla hesaplı olan bu dolgu değişik boy ve kalınlıkta uygulanabiliyor. Operasyonu yaptırmak için fotoğraflara bakıyorsunuz ve karar verip yaptırıyorsunuz.

permalip-dudak-implanti-nedir-ve-nasil-yapilir-1

Yeni nesil olan dudak dolgusu, bir başka anlatımla silikon dudak implantı. Dudaklarının çok daha dolgun, çekici ve daha kıvrımlı olmasını arzulayan her birey için uygun boy ve dolgunlukta  Permalip bulmak mümkün oluyor. Lokal anestezi yapılarak yaklaşık olarak 15 –- 20 dakikada ağrısız olarak uygulanan Permalip , uygulandığı an itibari ile dudakların istenilen dolgunluk ve şekilde kalmasını sağlıyor. İşlem sonrasında dudaklarınızın daha dolgun olmasını yada eski haline dönmesine karar verirseniz çok kısa ve kolay müdahale ile Permalip çıkarılıyor.

permalip-dudak-implanti-nedir-ve-nasil-yapilir-2

Permalip Dudak İmplantının, Dudak Protezi ve Enjeksiyonla verilen Dolgulardan Farkları Nelerdir ?

Permalip dudak implantı; yumuşak silikon hammaddesinden üretilmiştir. Aynı zamanda yüzey özelliklerine de sahiptir. Bu nedenle işlem sonrasında suni bir görüntü yaratmaz, gülerken veya konuşma sırasında dudakların sert yada şekilsiz görünmesine yol açmaz. Permalip dudak implantı dokunulduğu zaman yabancı bir doku hissi uyandırmaz ve uygulama sonrasında, dudakların kendi doğal kıvrımları aynen korunmaya devam eder, dudak hareketlerinde yada mimiklerde herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Permalip, diğer uygulanan dolgu maddeleri gibi birkaç ayda bir daimi müdahale gerektirmez. Dudaklarda dolgun görüntü elde edilmesi için tek uygulama yeterlidir.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉